Як уникнути зараження комп'ютера вірусами


Нікому не потрібен непрацюючий комп'ютер. Нижче ви знайдете кілька порад, які допоможуть вам уникнути проблем з комп'ютером, вирішення яких влетить вам у копієчку.

1.


Переконайтеся, що у вас завжди встановлено свіже оновлення антивірусної програми і працює брандмауер. Я знаю, що все це здається вже дуже примітивним, і у більшості людей з цими речами проблем немає, проте ці поради все-таки зможуть комусь допомогти. У мережі можна знайти багато різних безкоштовних файерволів.

2.


Переконайтеся, що в налаштуваннях брандмауера задано попереджати вас про спроби встановити будь-яке програмне забезпечення для перегляду сайтів. Не варто дозволяти браузеру автоматично встановлювати програмне забезпечення такого роду.

3.

Не відчиняйте вкладені в електронні листи файли, якщо ви особисто не знайомі з відправником листів. Ще можете перевірити листи на віруси. Якщо у файлу розширення PIF або SCR, то, швидше за все, це вірус.

4.

Вимкніть автоматичне відкриття вкладених файлів в своїй електронній пошті. У наш час такі налаштування встановлюють рідко, проте якщо вони стоять, то це може стати причиною ваших проблем.
{LikeAndRead}

5.

Намагайтеся встановлювати настільки жорсткі налаштування безпеки у веб-браузері, наскільки це можливо - лише б вони не позначалися на зручності роботи в інтернеті. Не дозволяйте сторінкам зберігати непотрібні куки.

6.

Намагайтеся відвідувати і користуватися лише тими сайтами, про які ви точно знаєте, що вони не містять вірусів. Якщо з вашим комп'ютером зараз все гаразд, то ваша повсякденна діяльність не буде піддана погрозам.
{/LikeAndRead}