Як витягати EXE-файли


EXE-файли - це виконувані файли. Вони запускають програми, якщо двічі їх клацнути. Найчастіше ці файли упаковані разом з іншими файлами, завдяки яким програма працює. «Упаковка» являє собою особливий тип файлу, який називається архівом. Як приклад можна навести формати ZIP, RAR і 7Z. Всередині архіву містяться виконувані файли. Для того щоб відкрити їх, потрібно витягти EXE-файл за допомогою відповідної програми.

1.


Зайдіть на сайт, з якого можна скачати архіватор, здатний розпакувати архів, де утримується потрібний вам EXE-файл. Однією з таких програм є WinRar.

2.


Клацніть посилання завантаження. Коли з'явиться екран завантаження, клацніть «Зберегти файл» або іншу подібну опцію для збереження файлу на комп'ютері.

3.

Знайдіть на комп'ютері файл установки. Він знаходиться або на Робочому столі, або в папці «Мої завантаження», в залежності від налаштувань.

4.

Двічі клацніть файл, щоб почати процес установки і вибрати каталог для установки програми.
{LikeAndRead}

5.

Знайдіть архів з EXE-файлом всередині. Двічі клацніть його. Комп'ютер відправить запит, чи хочете ви відкрити файл за допомогою архіватора. Клацніть «OK», і архіватор автоматично почне витягувати файл.
{/LikeAndRead}