Як змінити автозаповнення


Браузери Internet Explorer і Mozilla Firefox мають функцію автозаповнення. Автозаповнення автоматично заповнює поля на вебсторінках, використовуючи раніше збережені дані. До таких даних можуть ставитися прізвище, ім'я, адреса, номер телефону, номери рахунків. Збережені дані для автозаповнення можуть бути змінені користувачем, для цього потрібно дотримуватися наведених нижче інструкцій.

Internet Explorer

1.


Запустіть Internet Explorer.

2.


Відкрийте опцію «Сервіс», розташовану в основний рядку меню. Виберіть "Властивості оглядача" і натисніть на вкладку "Загальні". Потім натисніть кнопку "Видалити" у категорії «Істрія перегляду».

3.

Натисніть на кнопку "Видалити форми». Потім підтвердіть видалення форм. Тепер в наступний раз, коли ви будете заповнювати будь-які форми, Internet Explorer запитати вас, чи бажаєте ви зберегти ці дані. Натисніть «Так», і автозаповнення запам'ятає нові дані.

4.

Щоб відключити функцію автозаповнення, зайдіть в "Сервіс" і виберіть "Властивості оглядача". Натисніть на вкладку «Зміст» і в категорії автозаповнення виберіть "Параметри". Зніміть галочки з тих компонентів автозаповнення, які ви хочете відключити (форми, імена користувачів і паролі). Натисніть "Ок", щоб зберегти зміни.

Mozilla Firefox

1.

Запустіть браузер.

2.

Зайдіть в "Інструменти" і виберіть "Видалення особистих даних». Поставте галочку навпроти компонентів автозаповнення, які хочете видалити і натисніть "Видалити зараз».
{/LikeAndRead}