Як змінити програми автозавантаження


Програми автозапуску - це ті програми, які завантажуються при старті Windows. Завантаження операційної системи сама по собі ресурсомістка, а коли поряд з нею запускаються ще й інші програми, комп'ютер починає підвисати і завантажуватися повільніше. З цієї причини, видалення програм з автозавантаження може збільшити швидкість запуску Windows. У менеджері програм автозавантаження слід залишити тільки потрібні вам програми, які ви зазвичай використовуєте відразу після старту ОС.

Зміна вже існуючих програм автозавантаження

1.


Натисніть на кнопку «Пуск», і виберіть пункт "Виконати".

2.


Пропишіть «msconfig» у полі вікна і натисніть "Ок".

3.

Виберіть вкладку "Автозавантаження".

4.

Зніміть галочку з тих програм, які не вам потрібні безпосередньо відразу після старту Windows, і поставте галочку навпроти тих, які потрібні. Натисніть "Застосувати". Щоб знайти більше інформації про ту чи іншій програмі зі списку автозавантаження, скопіюйте назву програми (або служби) і введіть його в рядок пошуку вашого браузера. Це на той випадок, коли сенс роботи якої-небудь програми вам до кінця не ясний. Деякі програми з цього списку будуть службами Windows, і видаляти їх з автозапуску категорично заборонено. Краще взагалі не розглядати як потенційно непотрібні ті програми, постачальником яких є Microsoft.
{LikeAndRead}

5.

Закрийте вікно «Настройок системи» та перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Додавання нової програми в автозапуск

1.

Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Пуск» і виберіть «Провідник».

2.

За допомогою меню в лівій частині вікна пошуку знайдіть програму, яку бажаєте додати в автозапуск. Потім правою кнопкою миші клацніть по exe-файлу програми і виберіть опцію "Створити ярлик".

3.

Перетягніть ярлик назад в ліву частину екрану і помістіть його в папку "Автозавантаження".
{/LikeAndRead}