Як змінити розмір тексту


Веб-сторінка, як правило, складається з графічних зображень і тексту, який використовується для передачі інформації. Розмір тексту і колір веб-сторінки зазвичай налаштовуються автором за допомогою каскадної таблиці стилів. Користувач, що переглядає веб-сторінку через браузер, може змінювати розмір тексту, щоб було зручніше читати. Розмір тексту можна змінювати за допомогою функції «Масштаб» в браузерах Internet Explorer і Firefox.

Internet Explorer

1.


Відкрийте браузер Internet Explorer за допомогою ярлика на робочому столі або меню швидкого запуску. Перейти на сторінку, де потрібно змінити розмір тексту.

2.


Клацніть меню, що випадає «Сторінка», розташоване в правій частині екрана. Для зміни розміру тексту можна використовувати параметри «Масштаб" та "Розмір тексту".

3.

Виділіть параметр «Масштаб», щоб змінити розмір сторінки в цілому. «Масштаб» використовується як для збільшення, так і для зменшення розміру сторінки. Виберіть потрібний масштаб, і сторінка перезавантажиться.

4.

Виділіть параметр «Розмір тексту», щоб змінити лише текст сторінки. Виберіть відповідний розмір тексту, і текст зміниться відповідно до обраної величиною.

Firefox

1.

Відкрийте браузер Firefox за допомогою ярлика на робочому столі або меню швидкого запуску. Перейти на сторінку, де потрібно змінити розмір тексту.

2.

Клацніть меню, що випадає «Вид» в лівому верхньому кутку екрану. Параметр «Масштаб» використовується для збільшення розміру як сторінки в цілому, так і тексту.

3.

Клацніть параметр «Масштаб», щоб збільшити або зменшити розмір сторінки. Буде змінений як розмір картинок, так і розмір тексту.

4.

Клацніть параметр «Масштаб тільки текст» для зміни тільки розміру тексту. Після вибору з'явиться відповідна відмітка.
{LikeAndRead}

5.

Клацніть меню, що випадає "Вид" і поверніться до параметру «Масштаб». Клацніть опцію «Збільшити» або «Зменшити», і тоді зміниться тільки розмір тексту.
{/LikeAndRead}