Як конвентіровать файли з формату MP3 у формат WMA


MP3 - це популярний формат для відтворення як професійних, так і аматорських аудіофайлів. Його популярність пояснюється високим ступенем стиснення, яка не завдає шкоди якості. Однак, не всі медіаплеєри можуть відтворювати MP3 файли. Наприклад, Windows Media Player може відтворювати MP3, все ж не так добре, як файли в форматі WMA. Слідуючи покрокової інструкції, ви з легкістю зможете конвертувати файли з формату MP3 у формат WMA і відтворювати пісні у високій якості за допомогою Windows Media Player.

1.


Скачайте Free MP3 WMA Converter, цей конвертер займає всього 6 Мб, не містить шпигунських програм, дуже легкий у використанні і у нього простий інтерфейс.

2.


Після закачування встановіть конвертер на свій комп'ютер. Переконайтеся в тому, що він зберігся в папці, в якій ви легко зможете його знайти. Потім відкрийте конвертер.

3.

Перетягніть MP3 файл у вікно конвертера. Файл з'явиться у вікні "Файли для обробки».

4.

Виберіть місце зберігання файлу після закінчення конвертації. Ви можете самі прописати шлях файлу, натиснувши на кнопку праворуч і зберегти його.
{LikeAndRead}

5.

Виберете бажану якість WMA файлу. Тут діє одне просте правило: чим вище частота і якість звуку, тим більше буде вихідний файл і, тим довше він буде конвертуватися.

6.

Щоб почати процес конвертації MP3 файлу, натисніть «Обробити». Поруч з файлом з'явиться індикатор виконання, показує скільки часу займе процес конвертації.
{/LikeAndRead}