Як конвертувати AVI в DVD


AVI - один з найбільш розповсюджених цифрових відеоформатів. Багато цифрові відеокамери використовують формат AVI. Конвертуючи AVI файли для того, щоб вони читалися в DVD форматі, ви зможете дивитися AVI файли у вашому DVD плеєрі.

1.


Купуйте і скачайте WinAVI Video Converter з сайту WinAVI.com. Вам доведеться витратити невелику суму грошей, так як існує небагато безкоштовних програм, які легітимні і надійні.

2.


Встановіть WinAVI. З'явиться покроковий діалог, який допоможе вам зробити установку.

3.

Відкрийте WinAVI і введіть ваше реєстраційне ім'я і код. Ви можете запустити програму без реєстрації у пробному варіанті з усіма функціональними можливостями. Єдина пастка, це те, що на вашому відео буде великий знак, який говорить про те, що вам потрібно зареєструвати програму і це дійсно утруднить перегляд вашого відео.

4.

Натисніть на кнопку "DVD» у правому нижньому куті вікна. Відкриється вікно для вибору AVI файлів, які ви хочете конвертувати.
{LikeAndRead}

5.

Виберете AVI відео файл і відкрийте його. Ви можете натиснути на зелену кнопу «плюс», щоб додати більше відео для конвертації або на червоне «мінус», для того щоб зменшити кількість вибраних файлів. Також ви можете об'єднати файли під однією назвою, зробити їм різні назви на одному DVD або створити окремий DVD.

6.

Перегляньте вашу вихідну директорію і виберіть вихідний формат. Він за замовчуванням повинен бути DVD, тому вам не доведеться нічого змінювати. Для продовження натисніть ОК.

7.

Зачекайте, поки закінчиться конвертація. Час залежить від того, наскільки великий файл ви конвертуєте, також є кілька опцій, при установці яких після конвертації ваш комп'ютер завершить роботу.

8.

Тепер залишилося записати ваш DVD, натиснувши кнопку внизу зліва. Відкриється нове вікно і ви можете вибрати папку з вашими файлами, які ви тільки що створили. Впишіть назву DVD з правого боку і потім натисніть на кнопку «Burn», щоб записати ваш DVD.
{/LikeAndRead}