Як конвертувати DVD у формат AVI


Найпопулярніші формати конвертації DVD-фільмів для запису на жорсткий диск або портативний пристрій - це DivX, AVI, MP4. Фільми, конвертовані в ці формати, займають набагато менше місця, але в той же час зберігають якість і звук. Тому можна дивитися DVD-фільми скрізь і при цьому не потрібно брати з собою диск.

1.


Скачайте програму для конвертації DVD-відео в avi, наприклад, таку як DVDpe, потім встановіть її.

2.


Запустіть цю програму, виберіть вихідний формат: натисніть кнопку для вибору формату AVI на головній панелі. Потім клацніть по пункту меню і покажіть список профілів (поле профілів формату AVI), виберіть один із запропонованих профілів AVI. Також можна клацнути на кнопку «Редагувати профіль» для того, щоб вручну налаштувати параметри профілю AVI.

3.

Якщо джерело - DVD у форматі NTSC (США), то в таблиці вивідних сигналів налаштуйте висновок частоти кадрів так: 29.97/23.976, а дозвіл так: 720/480.

Якщо джерело - DVD у форматі PAL (Європа і решта країн світу), то налаштуйте висновок частоти кадрів так: 25, а дозвіл так: 720/576.

4.

Завантаження DVD: вставте диск в дисковод, натисніть кнопку "Відкрити DVD» (1-а кнопка) або кнопку «Відкрити файл IFO» (2-а кнопка). Важливо вибрати файл IFO, тому що цей файл містить інформацію про весь структурі DVD, а також таким чином можна уникнути несинхронності звуку і зображення при конвертуванні.
{LikeAndRead}

5.

Вибір заголовків і розділів: виберіть (відмітьте) відеокліп або ту його частину, яку хочете конвертувати. Можна перескакувати з однієї частини фільму в іншу, використовуючи кнопку «Розбити».

6.

Налаштуйте правильний шлях зберігання вихідних відеофайлів. Натисніть кнопку «Переглянути», що знаходиться поряд з полем «Ім'я вихідного файлу», і виберіть місце на жорсткому диску, куди хочете зберегти файл. Зверніть увагу на те, що вихідний файл повинен бути збережений на жорсткому диску, а не на карті пам'яті.

7.

Конвертація DVD-файлів у формат AVI: Після того, як всі параметри конвертування налаштовані, можна натиснути кнопку "Пуск" для запуску конвертування.

8.

Перегляд відео: якщо хочете подивитися конвертоване відео, то скачайте останню версію Media Player Classic. Ви також можете скинути готове відео собі на мобільний телефон, iPod і т.д.
{/LikeAndRead}