Як конвертувати MP3 в M4A


Розширення аудіо-файлів m4a зазвичай асоціюється з iTunes і файлами, що додаються в iPod. При додаванні mp3-файлів в медіатеку iTunes останні не міняють свого розширення. На щастя, є спосіб, за допомогою якого можна обдурити iTunes і конвертувати mp3 аудіо-файли у формат m4a. Це набагато дешевше покупки аудіо-конвертера.

1.


Запишіть всі mp3-файли, які ви хочете конвертувати в формат m4a, на чистий компакт-диск. Для цього візьміть чистий диск і вставте його в комп'ютер. Потім запустіть Windows Media Player. Клацніть по вкладці «Запис» у верхній частині вікна програми. У правій частині вікна програвача Windows Media відобразиться чистий компакт диск.

2.


Клацніть правою кнопкою миші по тій же вкладці «Запис» і виберіть «Аудіо компакт-диск». Потім клацніть по посиланню «Змінити список відтворення» ліворуч і вкажіть mp3-файли, які збираєтеся конвертувати в m4a.

3.

Перетягніть потрібні файли в стовпець «Список записуваних файлів» у правій частині Windows Media Player. Закінчивши збирати файли, натисніть кнопку «Почати запис», яка розташована знизу від списку записуваних файлів. Вибрані файли будуть записані на чистий компакт-диск. Коли процес запису завершиться, вийміть диск з приводу.

4.

Запустіть iTunes.
{LikeAndRead}

5.

Вставте записаний диск у комп'ютер. Коли диск прочитається, з'явиться спливаюче вікно iTunes. У вікні буде питання, чи хочете ви імпортувати компакт-диск у iTunes.

6.

Натисніть «Так». Mp3-файли з диска будуть імпортовані в iTunes, при цьому всі вони конвертуються у формат m4a. Тепер ви можете скопіювати їх на свій iPod і слухати з папки iTunes.
{/LikeAndRead}