Як конвертувати NTSC в PAL


NTSC - це формат відео MPEG-2 і DVD, який використовується в США, Японії і Південної Кореї. Підтримуваний дозвіл - 720 на 480 при частоті 30 кадрів в секунду. PAL - це формат відео MPEG-2 і DVD, що підтримує дозвіл 720 на 576 при частоті 25 кадрів в секунду. Він використовується, в основному, в більшості країн Європи. Конвертація відеофільмів формату NTSC у PAL дозволяє програвати їх в DVD-плеєрах, що підтримують формат PAL. Для виконання цього нескладного процесу досить простий програми конвертації відео.

1.


Скачайте програму Movavi Video Converter і встановіть її на комп'ютер.

2.


Запустіть програму з папки, в якій ви зберегли її. Клацніть «+ Video» у верхньому меню. Знайдіть відеоролик формату NTSC на комп'ютері і клацніть "Відкрити", щоб завантажити його в програму. Якщо відеокліп знаходиться на DVD-диску, ставте диск в дисковод DVD-ROM. Клацніть опцію програми «+ DVD». Клацніть дисковод DVD-ROM з диском, що містить NTSC-файл, потім клацніть "Відкрити", щоб завантажити його в програму.

3.

Виберіть «MPEG 1, 2 (DVD, SVCD, VCD)" у вікні "Конвертувати в». Виберіть «DVD PAL Compatible" в нижній частині того ж вікна. Відео буде конвертовано у PAL з роздільною здатністю 720 на 576.

4.

Виберіть каталог для збереження відеоролика після конвертації і клацніть «Конвертувати». Після завершення процесу ваш відеофайл буде конвертовано у формат PAL.
{/LikeAndRead}