Як конвертувати відео з формату WMV в MPEG


WMV і MPEG - це два найбільш популярні формати відео. Перший відтворюється на Windows Media Player, а другий плеєром QuickTime і на більшості продуктів компанії Apple. Якщо ви хочете програти відео у форматі WMV на плеєрі типу QuickTime, то вам буде потрібно зконвертувати відео у формат MPEG. Є кілька програм, які допоможуть це зробити.

1.


Встановіть програму для конвертації відео на комп'ютер. Деякі програми можна безкоштовно завантажити з Інтернету, але більшість все таки платні. Найпопулярніші безкоштовні програми для конвертації відео це WinAVI Video Converter і YASA MPEG Encoder.

2.


Запустіть встановлену програму. Прочитайте всі доступні матеріали по роботі з нею, так як одне і те ж дія може виконуватися по-різному в тій чи іншій програмі.

3.

Виберіть формат, в який ви збираєтеся зконвертувати свій WMV-файл. Зайдіть в меню «Профіль» або «Нове завдання». У списку, виберіть потрібний вам варіант MPEG-формату, наприклад, MPEG1.

4.

Імпортуйте WMV-файл, натиснувши команду «Імпорт» або «Відкрити файл». Повинно відкритися вікно пошуку з усіма жорсткими дисками вашого комп'ютера і папками. Вкажіть шлях до потрібного файлу та натисніть кнопку «Імпортувати» або «Додати». Тепер файл повинен з'явитися у вікні програми.
{LikeAndRead}

5.

Зайдіть в меню «Зберегти у ...». У вікні, виберіть папку, в яку ви хочете зберегти сконвертовані відеофайл.

6.

Щоб запустити конвертування, натисніть кнопку «Конвертувати», «OK» або «Готово» (Зазвичай це найбільша кнопка). Зачекайте, поки програма конвертує відео в MPEG-формат, на індикаторі виконання можна побачити, скільки відсотків відео вже сконвертування. Після завершення конвертації відкрийте папку з готовим MPEG-файлом.{/LikeAndRead}