Як конвертувати файл у формат WAV


WAV - це простий формат аудіофайлів, використовуваний в додатках операційної системи Windows. Припустимо, у вас є звуковий файл іншого формату, наприклад, MP3, який ви хочете програвати в Windows або з якоюсь іншою метою конвертувати в WAV. Конвертувати файли можна за допомогою безкоштовних веб-сайтів або програм.

1.


Зайдіть на сайт convertfiles.com. Виберіть для завантаження потрібний файл за допомогою кнопки «Browse» («Знайти»). Клацніть «Output Format» («Вихідний формат») і оберіть "WAV». Клацніть кнопку "Convert» і почекайте, поки з'явиться нова посилання. Після цього клацніть посилання на WAV-файл, щоб завантажити його.

2.


Скачайте і встановіть безкоштовну програму конвертації Format Factory. Додайте свій файл за допомогою кнопки «All to WAV» («Конвертувати все в WAV»), яка знаходиться під заголовком «Audio» у вкладках в лівій частині програми. Для конвертації файлу в WAV клацніть кнопку «Start» на головному екрані програми.

3.

Скачайте і встановіть програму Xilisoft. Запустіть програму. У розділі «Audio» меню «Profile» виберіть формат WAV. Клацніть кнопку «Add File" у головному меню, щоб додати аудіофайл, наприклад, MP3, для конвертації. Клацніть кнопку "Convert" у головному меню, щоб конвертувати файл у формат WAV.
{/LikeAndRead}