Як конвертувати файли PDF-формату у формат Word


Конвертація файлів PDF-формату у формат Word необхідно, якщо на Вашому комп'ютері не встановлена програма обробки файлів PDF-формату, а також, якщо ви хочете редагувати вміст PDF-файлу. Для цього можна використовувати такі безкоштовні онлайн утиліти, як PDFtoWord.com, PDFonline.com або FreePDFconvert.com. Ці утиліти безкоштовні, не вимагають скачування додаткового програмного забезпечення на Ваш комп'ютер і працюють як на Макінтош, так і на персональному комп'ютері.

Інструкція

1.


Перейдіть на PDFtoWord.com.

2.


Натисніть «Вибрати файл» і виберіть Конвертація файлів PDF-формату у формат Word.

3 У спеціальній графі вкажіть електронну адресу, на який хотіли б отримати конвертований файл формату Word.

4.

Натисніть «Конвертувати» для запуску конвертування. По закінченні цього процесу файл формату Word буде відправлений на вказану вами електронну адресу.

PDFonline.com

1.

Перейдіть на PDFonline.com.

2.

Натисніть «Вибрати файл» і виберіть Конвертація файлів PDF-формату у формат Word.

3.

Натисніть «Завантаження і конвертація» для запуску конвертування. По закінченні конвертування веб-сторінка відкриє посилання «Клацніть правою клавішею миші для скачування файлу формату Word».

4.

Для скачування конвертованого файлу формату Word на комп'ютер клацніть правою клавішею миші або натисніть «Ctrl» і клацніть на посилання і виберіть "Зберегти як».

FreePDFconvert.com

1.

Перейдіть на FreePDFconvert.com.

2.

Натисніть «Вибрати файл» і виберіть Конвертація файлів PDF-формату у формат Word.

3.

У спеціальній графі вкажіть електронну адресу, на який ви б хотіли отримати конвертований файл формату Word.

4.

Натисніть «Конвертувати файл» для запуску конвертування. По закінченні цього процесу файл формату Word буде відправлений на вказану вами електронну адресу.
{/LikeAndRead}