Як легко і просто робити аватарки


Якщо ви проводите багато часу, граючи в онлайн ігри, сидячи в різних чатах, спілкуєтеся на форумах або проводите час в соціальних мережах, то вам, можливо, набридли звичайні аватарки стандартного типу. Аватар - це невеликий графічний файл, використовуваний для представлення вас інтернет-спільноті, і він цілком може відображати вашу яскраву індивідуальність. Для цього вам знадобляться лише графічні редактори. Щоб намалювати простий малюнок і використовувати його для аватара, скористайтеся програмою, яка вже є у вашому комп'ютері, Microsoft Paint, або ж більш складною програмою - Adobe Photoshop, в якій ви можете за допомогою різних художніх прийомів редагувати фотографії і робити з них аватарки. І все це кількома клацаннями миші. Для створення власних аватарок вам знадобиться Adobe Photoshop, Microsoft Paint і цифрові зображення.

Створення аватар за допомогою програми Photoshop

1. Відкрийте Photoshop і виберіть меню "Файл" -> "Створити новий». Введіть назву нового файлу - «НовийАватар» і задайте довжину і ширину - 5 см. Колірний режим встановіть на «RGB», в полі "Вміст фону» виберіть «Білий». Після чого натисніть «Так» -> «Перегляд» -> «Показати у весь екран». Це не збільшить аватар, просто розширить ваш робочий простір.

2. Натисніть "Файл" -> "Відкрити" і виберіть фото на своєму комп'ютері, яке хочете використовувати в якості аватара, наприклад портретне фото, фото вашого домашнього тварини або машини. Щоб фотографія з'явилася на робочому просторі, виберіть її подвійним клацанням миші.

3. Натисніть кнопку «Рамка», яка виглядає як два пересічних ліктя і знаходиться на панелі "Інструменти" в лівій частині екрана. Обведіть рамкою область фотографії, яку хочете бачити на аватарке. Пам'ятайте, що аватари зазвичай маленькі, тому доведеться вирізати частину фотографії. Коли обведе рамку, натисніть «Enter». Виберіть меню «Виділення» -> «Все» і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C.

4. Тепер перейдіть у вікно файлу «НовийАватар» і натисніть комбінацію клавіш Ctrl + V. З'явиться вирізаний фрагмент фотографії, можливо, він буде трохи виходити за рамки вашого аватара. Виберіть меню «Редагування» -> «Трансформування» -> «Масштабування». Клацніть мишею на одному з кутів картинки і, не відпускаючи кнопки, потягніть, підганяючи її під потрібні розміри вашого аватара.

5. У верхній частині екрану виберіть меню "Зображення" -> "Корекція" -> "Колірний фон / Насиченість». Рухайте вліво-вправо повзунок «Колірний фон», щоб змінити різні кольори на зображенні: червоний, зелений і синій. Рухайте повзунок «Насиченість» вправо і аватар почне набувати неоновий ефект яскравості. Рухайте його вліво і картинка буде втрачати кольоровість. Коли закінчите, натисніть «Так» (цей крок є необов'язковим).

6. Залиште аватарку натиснувши "Файл" -> "Зберегти як" і виберіть папку на комп'ютері.

Створення аватар за допомогою програми Paint

1. Відкрийте "Paint», в меню «Зображення», у верхній частині екрану, натисніть «Змінити розмір». Аватари зазвичай маленькі, так що встановіть розмір приблизно 5х5 см, потім натисніть «Ок». Тепер виберіть меню «Вид» -> «Збільшити» -> «На весь екран». Це не збільшить розмір вашого аватара, просто розтягне його, що полегшить процес малювання.

2. У лівій верхній частині екрану виберіть «Інструменти» -> «Кисті». На панелі «Кольори» виберіть потрібний колір; якщо вам не подобаються стандартні кольори, то ви можете відкрити меню вибору будь-якого кольору палітри, двічі клацнувши на порожньому осередку в палітрі.

3. Намалюйте контур аватарки, наприклад значок смайлика, форму котячої голови, небудь квітка або символ миру. Потім клацніть в меню «Заливка кольором», іконка якого виглядає як виливається з відра фарба, наведіть мишку на лінію вашого малюнка і клацніть лівою кнопкою, в результаті даних дій ваш малюнок заповниться обраним вами кольором.

4. Пробуйте малювати різними видами кисті, іншими квітами, додавайте до малюнка нові елементи.

5. Коли закінчите, натисніть "Файл" -> "Зберегти як", задайте потрібне ім'я і місце збереження вашого аватара.
{/LikeAndRead}