Як знайти резервні файли


Програма Fast Duplicate File Finder допоможе вам швидко знайти всі резервні файли в папці і підпапках. Додаток порівняє вміст файлів і виявить резервні навіть у тому випадку, якщо у них різні назви.

1.


Завантажте Fast Duplicate File Finder безкоштовно з сайту http://www.mindgems.com/products/Fast-Duplicate-File-Finder/Fast-Duplicate-File-Finder-Download.htm.

2.


Пошук резервних файлів.

Запустіть програму, дочекайтеся появи головного вікна.

3.

Додайте папки, які хочете перевірити за допомогою кнопки «Add Folder».

Зверніть увагу: Ви можете перервати сканування папки, двічі клікнувши по її назві. Це може бути корисно, якщо ви хочете ще раз перевірити папку, але не хочете перевіряти деякі папки всередині неї.

4.

Натисніть кнопку «Start Scan».
{LikeAndRead}

5.

Резервні файли будуть класифіковані і помічені різними кольорами. Залежно від налаштувань «Auto Check», програма автоматично позначає файли з більш старими датами. Якщо ви не перевірили деякі резервні файли вручну, ви завжди можете скористатися кнопкою «Auto Check».

6.

Після перевірки ви можете перемістити або видалити файли за допомогою кнопок «Move Checked Files» і «Delete Checked Files».

7.

Ви можете видалити перевірені файли в корзину, якщо скористаєтеся опцією «Delete files to Recycle Bin». В інших випадках файли видаляються безповоротно. Також ви можете перемістити файли в звичайну папку, використовуючи опцію «Move checked files to ...» і вибравши папку призначення. Структура резервного файлу збережеться у вибраній папці.

8.

Резервний список підтримує множинний вибір і ви можете вибирати файли, використовуючи мишку та клавіші Ctrl і Shift. Зверніть увагу на різницю між обраними і перевіреними файлами. Ви можете видалити вибраний файл зі списку або з жорсткого диска, використовуючи клавішу «Delete».
{/LikeAndRead}