Як нанести на фотографію водяний знак


Водяні знаки додають на фотографії з метою захисту їх власника від будь-яких претензій на авторство з боку третіх осіб. Водяні знаки виконують роль вашого підпису. Деякі програми для обробки фотографій мають функцію додавання водяних знаків на зображення. Для кожної програми порядок дій для додавання водяного знаку різниться. Можливо, у вас вже є одна з таких програм, якщо ж подібної програми у вас немає, в інтернеті можна знайти спеціальні програми та сервіси для додавання водяних знаків.

1.


Визначтеся, що ви хочете використовувати в якості водяного знака. Це може бути символ авторського права з вашим ім'ям або роком. Або, можливо, у вас якесь більш креативне рішення. Деякі програми та сервіси дозволяють додавати знаки відразу до безлічі фотографій, подумайте, чи потрібна вам така функція.

2.


Вирішіть, чи хочете ви, щоб водяний знак був невидимим, напівпрозорим або повністю видимим.

3.

Виберіть програму, яку будете використовувати для нанесення водяного знака. Якщо у вас вже його програма для редагування фотографій з відповідною функцією, її можливостей вам, швидше за все, вистачить. Якщо програми у вас немає, порівняйте пропоновані в інтернеті варіанти, набравши в пошуковій системі «водяні знаки для фотографій». Знайдіть програму, яка зможе зробити потрібну вам роботу, і при цьому буде коштувати розумних грошей.

4.

Пам'ятайте, що не варто водяним знаком закривати всю фотографію. Або помістіть знак де-небудь знизу, або акуратно впишіть його у фотографію. Якщо для додавання знака ви використовуєте програму для редагування фото, можете зробити водяний знак невеликого розміру і спробувати використовувати 50-процентну прозорість, щоб він був ледь помітний. Якщо вирішите, що фотографію потрібно прикрасити чимось більш сміливим, підберіть колір і форму, які будуть добре поєднуватися з фотографією.
{LikeAndRead}

5.

Додайте водяний знак так, щоб він не опинився в смисловому центрі фотографії.
{/LikeAndRead}