Як надрукувати наклейки


Друк наклейок може виявитися досить важким заняттям, незалежно від того, потрібні вони вам для дому або для роботи. Але, на щастя, можна дуже легко надрукувати етикетки, не вдаючись до методу постійних спроб і помилок.

Якщо у вас встановлений Microsoft Excel, то краще передавати інформацію, яка повинна бути надрукована на етикетках, в Excel файлі. Перший ряд колонок буде служити їх заголовком (Ім'я, Адреса, Телефон і т.д.). Збережіть файл.

1.


Запустіть Microsoft Word і виберіть «Сервіс - Листи й розсилки» Натисніть «Майстер злиття" і виберіть "Вміст осередків».

2.


Виберіть ваш бренд або виробника, номер виробу (зазвичай вказується на упаковці) і натисніть "OK".

3.

Подальші дії залежать від того, що повинно бути надруковано на етикетці. Якщо у вас є список, набраний в Microsoft Excel, переходьте до 4-го кроку. Якщо ні, натисніть «Одержувачі злиття», потім «Новий список адрес». Тут ви можете набрати будь-яку інформацію, яку потрібно надрукувати. Кожна строчка - це окрема наклейка. По завершенню натисніть «OK».

4.

Скористайтеся опцією «Використовувати існуючий список" і виберіть файл Excel, що містить необхідну інформацію. Потім виберіть відповідний лист Excel (якщо ви не перейменовували його, то він буде називатися «Лист 1»).
{LikeAndRead}

5.

Натисніть кнопку «Заблокувати адреса» і виберіть потрібний формат імені. Перегляньте пропоновані програмою формати у вікні попереднього. Виберіть потрібний формат і натисніть «OK». Якщо ж немає потрібного формату або не вистачає певних частин списку, натисніть кнопку "Підібрати поле», яка знаходиться в правому нижньому кутку екрана. Якщо на вашій етикетці немає ні імен, ні адрес, значить, цей крок вам не потрібен.

6.

На екрані ви повинні бачити кілька опцій, біля кожної з них повинна бути смуга прокручування. З'єднайте колонку з іменам з відповідною опцією. Це дозволить програмі Word перенести інформацію в потрібне місце. По закінченню натисніть «OK».

7.

Якщо те, що ви бачите у вікні попереднього, вас задовольняє, натисніть «OK». Натисніть кнопку «Оновити наклейки» (праворуч), потім «Переглянути наклейки». Тепер ваші наклейки готові до друку.
{/LikeAndRead}