Як налаштувати VNC систему Удалн доступу до робочого столу


Програма Real VNC - це безкоштовне програмне забезпечення, яке дозволяє дистанційно керувати іншими комп'ютерами через мережу. Після установки це додаток з'являється у вигляді іконки на Панелі завдань віддаленого комп'ютера. Віддалено можна контролювати домашній або робочий комп'ютер прямо через інтернет. Програма забезпечує налаштування безпеки, і у неї достатньо простий інтерфейс налаштувань конфігурації. Установка програми і її настроювання не займають багато часу.

1.


Вийміть викачані файли в папку на вашому комп'ютері. Потім клацніть два рази мишкою по установчого файлу, який знаходиться в вищеназваної папці. Ці дії запустять Майстер установки програм.

2.


Натисніть на кнопку "Далі" у вікні,-привітанні. Виберіть пункт «Я згоден» з програмним ліцензійною угодою та натисніть "Далі".

3.

Натисніть кнопку «Огляд», щоб вибрати місце розташування настановних файлів. Можна також використовувати значення за замовчуванням, введене в текстове вікно, яке зазвичай таке: «c: \ program files \ ync». Натисніть кнопку "Далі".

4.

Виберіть тип установки «Сервер». Цей тип установки дозволяє іншим під'єднуватися до вашого комп'ютера. Ви також можете під'єднатися до вашого власного комп'ютера з іншого комп'ютера. Натисніть кнопку "Далі".
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви хочете, щоб система VNC запускалася щоразу при завантаженні комп'ютера, то відзначте галочкою потрібний квадратик. Натисніть кнопку "Далі". У кінці установки натисніть кнопку "Готово". Програма успішно встановлена на ваш комп'ютер.

6.

На панелі завдань Windows клацніть два рази мишкою по іконці системи VNC. Незважаючи на те, що програма встановлена, їй все одно необхідно забезпечити захист, що включає в себе налаштування пароля для входу в програму.

7.

Натисніть на вкладку «Connection (З'єднання)», а потім «VNC Password Authentication (Використовувати пароль при підключенні до сервера». Кнопка, яка перебуває біля цієї мітки, активована. Натисніть кнопку «Configure (Конфігурація)». У діалоговому вікні введіть пароль для захисту комп'ютера. Натисніть кнопку «ОК» у діалоговому вікні, а потім знову «ОК» у вікні з основними властивостями. Тепер система VNC повністю встановлена і налаштована на вашому комп'ютері.
{/LikeAndRead}