Як оновити драйвера відеокарти ATI в Windows


Дана стаття ілюструє процес оновлення драйвера відеокарти ATI / AMD в операційних системах Windows XP або WIndows Vista. Дотримуючись інструкцій, викладених у цій статті, Ви легко навчитеся оновлювати драйвер відеокарти, щоб виправити будь-які помилки або добитися максимальної швидкодії Вашого комп'ютера в іграх.

1.


Зайдіть на сайт http://www.techpowerup.com і перейдіть в меню навігації сайту в розділ Завантажень (Downloads). Знайдіть програму GPU-Z і натисніть "Скачати зараз" (Download now). З'явиться діалогове вікно з пропозицією запустити або зберегти файл. Збережіть файл на жорсткий диск, вибравши зручну папку для збереження. Після закінчення завантаження, запустіть скачав файл. Як тільки запуститься програма, зверніть увагу в полі "Ім'я", в ньому зазначені виробник і модель Вашої відеокарти. Наприклад "ATI Radeon HD 3800 Series".

2.


Дізнавшись модель своєї відеокарти, Вам необхідно завантажити відповідний драйвер. Є два основних сайту, з яких Ви можете скачати необхідний драйвер: це сайт виробника Вашого комп'ютера або ноутбука (наприклад Dell, HP) і сайт виробника відеокарти. Скористаємося сайтом виробника відеокарт, зайдіть на www.ati.amd.com / support / driver. Натисніть на посилання "Скачати графічні драйвера" (Download Graphics Drivers.). Після цього виберіть Вашу операційну систему, сімейство відеокарт і модель вашої відеокарти. Зробивши вибір, натисніть кнопку "Go", сайт переадресує Вас на сторінку завантаження. Якщо Вас влаштовує англійська версія, клацніть за посиланням під рядком "Full Catalyst Suite", в іншому випадку виберіть мову та натисніть Я під рядком "Individual Components". З'явиться вікно завантаження, збережіть файл на жорсткий диск.

3.

Перед установкою нового драйвера відеокарти, Вам необхідно видалити старий. Зайдіть в Панель управління (клацніть Пуск-Панель управління). Запустіть ярлик "Установка і видалення програм" в WIndows XP, або "Видалення програми" (В категорії "Програми") в WIndows Vista або 7. Знайдіть у списку встановлених програм "Catalyst Install Manager" та натисніть кнопку "Змінити / Видалити". З'явиться вікно програми-установника, натисніть далі, а потім виберіть "Express unistall ALL ATI Software" і дотримуйтесь інструкцій програми. По закінченні видалення перезавантажте свій комп'ютер.

4.

Після перезавантаження комп'ютера, знайдіть і запустіть файл, завантажений Вами на другому кроці. Запуститься програма установки драйвера. Натисніть кнопку "Custom" у вікні вітання, потім натисніть "Далі". На наступному кроці Вам треба вибрати необхідні компоненти для встановлення. Наприклад, Ви можете встановити ознайомчу версію World of Warcraft, яка надана з деякими драйверами. Позначте обов'язкові компоненти, перші три у списку: Catalyst Install Manager, Catalyst Control Center і сам ATI Display Driver. Решта вибирайте за бажанням. Натисніть "далі". По закінченні установки перезавантажте комп'ютер.
{LikeAndRead}

5.

Якщо хочете, можете залишити програму GPU-Z на своєму комп'ютері. Інсталятор, який Ви запускали для установки драйвера, більш не потрібен і Ви можете його видалити з жорсткого диска. Вітаємо, Ви тільки що закінчили встановлення свіжого драйвера для відеокарти, встановленої у Вашому комп'ютері!{/LikeAndRead}