Як об'єднати WMV-файли


WMV-файли можна об'єднувати воєдино за допомогою програми, яка створює один великий файл з декількох коротких відеороликів формату WMV. Таких програм існує дуже багато. Одна з програм, за допомогою якої можна об'єднувати WMV files-файли, називається Open Video Joiner. Пробна версія програми безкоштовна, а повна коштує недорого.

1.


Скачайте і встановіть програму Open Video Joiner. Двічі клацніть інсталяційний файл, щоб приступити до встановлення. Клацніть кнопку "Далі" і дотримуйтесь подальших інструкцій по установці. Після завершення встановлення на робочому столі з'явиться ярлик програми.

2.


Двічі клацніть ярлик на робочому столі, щоб запустити програму. Відкриється діалогове вікно, де ви можете вибрати пробну версію програми або купити повну версію. Виберіть пробну версію, щоб дізнатися, як працює ця програма.

3.

Додайте WMV-файли, які ви хочете об'єднати. Клацніть кнопку «Відкрити», щоб вибрати потрібні WMV-файли.

4.

Внесіть зміни в кінцевий файл за допомогою кнопки «Параметри». Форматом за замовчуванням є AVI, який при необхідності можна змінити на WMV. До іншим параметрам відноситься розташування, дозвіл і частота кадрів кінцевого файлу.
{LikeAndRead}

5.

Для попереднього перегляду кінцевого файлу і ефекту переходу натисніть кнопку «Попередній перегляд». Тривалість попереднього перегляду кожного WMV-файл обмежена 10 секундами. Ефекти переходу можна змінити, клацнувши кнопку «Перехід».

6.

Клацніть кнопку «Об'єднати», щоб розпочати процес об'єднання WMV-файлів. У нижній частині вікна відобразяться розташування і дозвіл кінцевого файлу.
{/LikeAndRead}