Як відключити автозапуск


Після того, як ви вставили компакт-диск у привід або знімний диск в USB-порт, вашій увазі повинно постати вікно автозапуску, яке запитує вас, що ви збираєтеся робити з диском. До недавнього часу ця функція була дуже зручною, але останнім часом при включеному автозапуску з'явився ризик зараження системи вірусними програмами. У цій статті описано, як відключити функцію автозапуску.

1.


Діалогове вікно

Зайдіть в меню «Пуск» і виберіть опцію «Виконати» або натисніть комбінацію клавіш Windows + R. На екрані з'явиться діалогове вікно. Надрукуйте в рядку вікна GPEDIT.MSC та натисніть Enter.

2.


GPEDIT.MSC

Відкриється вікно редагування Груповий політики. Клікніть подвійним клацанням по пункту "Конфігурація комп'ютера", або натисніть на плюсик навпроти пункту "Адміністративні шаблони". Відкриється розширений список опцій. Натисніть на папку «Система», яка входить до «Адміністративні шаблони». У правій частині вікна з'явиться великий список опцій. Знайдіть серед них опцію "Відключити автозапуск" і клацніть по ній подвійним клацанням.

3.

Властивості: Відключити Автозапуск

За замовчуванням у властивостях автозапуску обраний пункт «Не заданий». Змініть його на "Включений". Тепер ви зможете вибрати через список, що відкривається, який дисковод позбавити функції автозапуску. Виберіть потрібний вам дисковод. Можна відключити функцію автозапуску відразу для всіх дисководів. Потім натисніть "ОК".
{/LikeAndRead}