Як відкрити FLAC-файл


Існує два основні формати для зберігання аудіо файлів в цифровому вигляді - MP3 і FLAC. Перший - на шкоду якості займає мало місце на диску і є одним з найбільш поширених форматів у своєму сегменті. Другий - зберігає якість звучання, але витрачає більше дискового простору. Розмір FLAC (Free Lossless Audio Codec) файлу може в три, а то і в п'ять разів перевищувати розмір MP3 файлу. З розвитком високошвидкісного Інтернету і появою жорстких дисків великих розмірів FLAC файли стають все більш популярними.

1.


Якщо ви користувач однієї з операційних систем сімейства Windows або Mac, то зайдіть на сайт VLC Media Player (якщо ви на вашому комп'ютері встановлений Linux, то відразу переходите до пункту 4). Перед скачуванням дистрибутива плеєра вкажіть версію своєї операційної системи. Скачаний файл встановіть.

2.


Запустіть VLC Media Player і натисніть на «Файл». Якщо ви хочете додавати файли до списку відтворення окремо, то натисніть "Відкрити файл». Якщо ви хочете додати в список відтворення відразу цілу папку, то виберіть "Відкрити папку». Виберіть потрібний файл або папку і натисніть "ОК".

3.

Запам пісню на паузу або включити наступну пісню можна за допомогою кнопок управління вгорі вікна програми. Натисніть "Вид"> «Плейлист», щоб мати можливість редагувати список відтворення та його порядок.

4.

Для користувачів ОС Linux - клікніть подвійним клацанням миші по FLAC файлу. Файл повинен відтворити, оскільки flaс і Linux знаходяться у відкритому доступі, і на вашому комп'ютері вже, швидше за все, стоїть програма, що читає FLAC файли. Якщо ні, то для Linux версії Gnome скачайте і встановіть програму Rhythmbox, для версії KDE скачайте і встановіть програму Amarok. Як варіант - можете відвідати офіційний сайт виробника, щоб завантажити системний код.
{LikeAndRead}

5.

Відтворіть FLAC файл через Amarok або Rhythmbox. Створюйте колекції фото, групуйте їх у плейлисти і редагуйте їх ID3 теги. Обидві ці програми нагадують Apple iTunes, одного з найпоширеніших аудіо програвачів.
{/LikeAndRead}