Як відкрити захищений паролем PDF файл


Формат файлів PDF (printable document format - формат документів, що друкуються) створений компанією Adobe Systems. PDF файли дозволяють зберігати інформацію і обмінюватися нею практично на будь-якій платформі. Формат PDF - це офіційний відкритий стандарт, відомий як ISO 32000. Крім усього іншого, PDF файли можна захищати паролями. Щоб мати можливість переглянути вміст захищених файлів, потрібно спочатку вірно ввести пароль.

1.


Двічі клацніть на захищеному PDF файлі, який хочете відкрити. Іконка захищеного PDF файлу зазвичай відрізняється наявністю замку, завдяки цьому відразу можна зрозуміти, що даний файл захищений.

2.


Вводимо пароль до PDF документу. З'явиться віконце з проханням ввести пароль. Введіть пароль (пам'ятаєте, він чутливий до регістру) в текстове поле. Натисніть «ОК». Якщо ви не знаєте пароль, зверніться за ним до тієї людини, який послав вам цей файл.

3.

Перегляд PDF документа. Після успішного введення пароля файл відкриється у стандартній програмі для перегляду PDF файлів.{/LikeAndRead}