Як відкрити РРТ-файл


PPT-файл - це презентація Microsoft PowerPoint (також називається слайд-шоу). Якщо вам прийшов PPT-файл від одного або ж ви завантажили його з Інтернету, вам знадобиться спеціальна програма, щоб відкрити його. PowerPoint поставляється з Microsoft Office, який, як правило, не встановлений в ОС Windows. Отже, щоб відкрити РРТ-файл, потрібно придбати Microsoft Office або скачати програму перегляду презентацій Microsoft PowerPoint, за допомогою якої можна переглядати і роздруковувати РРТ-файли, але не можна редагувати їх.

1.


Зайдіть на сторінку завантаження сайту програми Microsoft PowerPoint Viewer.

2.


Ознайомтеся з системними вимогами, щоб переконатися, що програма сумісна з вашим комп'ютером. Програма PowerPoint Viewer сумісна з Windows 2000 (ME), XP і Vista.

3.

Клацніть «Скачати», щоб почати завантаження файлу установки. Якщо завантаження не почнеться через 30 секунд, клацніть «Почати завантаження».

4.

Клацніть «Зберегти файл" для збереження файлу установки. Після завершення завантаження двічі клацніть значок установки, щоб встановити програму.
{LikeAndRead}

5.

Двічі клацніть PPT-файл, щоб відкрити його. Microsoft PowerPoint Viewer автоматично зареєструється як програма за замовчуванням для PPT-файлів і буде автоматично відкривати їх, коли ви клацаєте їх.
{/LikeAndRead}