Як відкрити файл ISO


Файл у форматі ISO - це образ диска. Цей формат використовується для запуску даних, що містяться на CD або DVD-дисках без оригінального носія. Файли ISO можна завантажити з Інтернету. Щоб їх відкрити, потрібно спочатку записати образ на диск або скористатися програмою, яка призначена для роботи з таким типом файлів. Другий спосіб дозволить заощадити час. Ви можете «Змонтувати» або «Демонтувати» все ISO-додатки так само, як і інші образи дисків.

1.


Завантажте та встановіть програму для роботи з ISO файлами, наприклад, Daemon Tools Lite або PowerISO. Daemon Tools Lite - безкоштовна, а PowerISO коштує не дуже дорого, а безкоштовна тільки демо-версія. Після установки обов'язково перезавантажте комп'ютер.

2.


Погляньте на панель інструментів. У правому нижньому кутку екрану знаходиться панель швидкого запуску. На цій панелі знаходяться ярлики обох програм. Якщо ж їх там немає, то зайдіть в меню "Пуск" - "Усі програми" і знайдіть додаток для створення образів дисків.

3.

Клацніть правою кнопкою мишки на панелі інструментів. У Daemon Tools натисніть на вкладці «Віртуальний CD \ DVD-ROM», виберіть «Пристрій 0» і натисніть «Змонтувати образ». З'явиться вікно, яке відображає вміст жорстких дисків вашого комп'ютера. Виберіть файл ISO і натисніть "Відкрити". У PowerISO виберіть опцію «Змонтувати образ диска», виберіть файл ISO і натисніть "Відкрити".

4.

Зачекайте, поки завантажиться образ. У Daemon Tools з'явиться спливаюче вікно «Автозапуск». Виберіть у цьому вікні "Запустити" або "Встановити". У PowerISO натисніть на іконці «Мій комп'ютер», клацніть два рази на віртуальному диску, зазвичай це диск «F:» або «G:», і файл ISO запуститься автоматично.
{/LikeAndRead}