Як відкрити файл з розширенням pps


Файли з розширенням. Pps є файлами презентації Microsoft PowerPoint, які не можна редагувати і переглядати інакше, як тільки у вигляді слайд-шоу. PPS - загальний формат файлу, використовуючи який зручно відправляти особисті фотографії одним файлом у вигляді слайд-шоу по електронній пошті або скинути їх на оптичний диск. Щоб відкрити файл PPS, необхідно мати версію програми PowerPoint, що не складно зробити, якщо ви підете наступних порад:

1.


Вийдіть на сторінку завантаження програми Microsoft PowerPoint. Ви можете завантажити будь-яку запропоновану версію. Перш, ніж завантажити вибрану версію програми, упевніться, що операційна система вашого комп'ютера відповідає зазначеним системним вимогам.

2.


Знайдіть папку, в якій був збережений потрібний вам файл. Для цього натисніть на «Пошук», клацнувши лівою кнопкою миші по меню «Пуск». Знайдіть потрібну папку в секції «Файли і папки».

3.

Клацніть правою кнопкою миші по файлу PPS і виберіть в меню, «Відрити за допомогою». Ви побачите список доступних програм, пропонованих для того, щоб відкрити даний файл. Виберіть програму PowerPoint, і файл. Pps автоматично буде запущений на вашому екрані у вигляді слайд-шоу.

4.

Використовуйте кнопку в правому нижньому кутку екрану, щоб переміщатися по слайд-шоу. Слайд-шоу можна зупинити в будь-який момент за допомогою кнопки «Escape» (Esc). Переходити від слайда до слайда можна також шляхом одного натискання на кнопку миші.
{/LikeAndRead}