Як відрити SWF файл


За допомогою цього покрокового керівництва ви зможете відкривати у себе на комп'ютері SWF файли. Це стаття розповість вам, що таке SWF файл і як швидко і без зайвих складнощів можна його відкрити на своєму комп'ютері.

1.


Перш за все, потрібно зрозуміти, що таке SWF. Абревіатура SWF означає Shockwave Flash (пізніше формат став називатися також Small Web Format - компактний формат для веб-додатків). SWF файли зазвичай створюються за допомогою програми Adobe Flash. Спочатку технологія Flash належала фірмі Macromedia, проте пізніше була модернізована і викуплена компанією Adobe.

2.


Спробуйте скористатися для відкриття SWF файлу програмами від Adobe. Однією з популярних програм для створення і відкриття SWF файлів є Adobe Flash Player.

3.

Якщо у вас немає можливості використовувати програми від Adobe, можете звернути свій погляд у бік продуктів від сторонніх виробників. Одне з популярних додатків для роботи з SWF файлами - SWFOpener. У більшості випадків сторонні програми виявляються або безкоштовними, або мають пробний період використання, щоб ви могли спробувати програму в роботі і оцінити її можливості по роботі з SWF файлами.
{/LikeAndRead}