Як очистити адресний рядок


Типово браузери зберігають для вашої зручності адреси сайтів, які ви відвідували. Втім, вам це може здатися зайвим, тим більше, якщо ви користуєтеся загальнодоступним комп'ютером. Можна видалити інформацію, що зберігається в списку адресного рядка, очистивши історію відвідувань. Для видалення інформації з адресного рядка скористайтеся параметрами діалогового вікна браузера "Інструменти" або "Параметри".

1.


Очищення адресного рядка в Internet Explorer. Клацніть кнопку «Сервіс» на панелі інструментів і виберіть "Властивості оглядача". Відкриється діалогове вікно. Перейдіть у вкладку «Загальні» і клацніть кнопку "Видалити" в розділі "Історія відвідувань». Після завершення процесу клацніть «OK». Можна також відкрити це діалогове вікно, не заходячи в Internet Explorer. Клацніть кнопку «Пуск», перейдіть в "Панель управління" і виберіть "Мережеві підключення". Клацніть «Властивості оглядача" і виконайте необхідні процедури для видалення історії в діалоговому вікні.

2.


Видалення історії в Mozilla Firefox. Клацніть кнопку «Інструменти» на панелі інструментів і перейдіть в "Параметри". Firefox надає різні способи видалення історії. Можна видалити історію відвідувань за останню годину, а можна всю історію. Для того щоб повністю очистити історію відвідувань, виберіть «Все» у списку «Очистити». Встановіть у вікні «Подробиці» прапорець «Журнал відвідувань і завантажень», а також будь-які інші прапорці на ваш розсуд. Клацніть "Очистити зараз", щоб зміни вступили в силу.

3.

Видалення історії в Google Chrome. Клацніть кнопку у вигляді гайкового ключа на панелі інструментів. Ця кнопка називається «Налагодження та управління Google Chrome». Виберіть «Параметри» в списку. Перейдіть у вкладку «Розширені» і клацніть кнопку "Видалити дані веб-перегляду». Встановіть прапорець "Очистити історію переглядів», а потім клацніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду».

4.

Перевірте адресний рядок, щоб переконатися, що збережена інформація видалена. Після очищення історії відвідувань одним із зазначених вище способів клацніть стрілку в кутку адресного рядка. Під адресним рядком відкриється список, що розкривається. Якщо процес видалення даних завершився успішно, список буде порожнім, в іншому випадку повторіть все заново.
{/LikeAndRead}