Як очистити ваш комп'ютер і зробити його швидше


Комп'ютер потрібно періодично "чистити", щоб запобігти уповільнення роботи, до її повної неможливості. Ви можете "вичистити" комп'ютер і прискорити його абсолютно безкоштовно і без будь-яких технічних знань, не витрачаючи ні копійки на придбання програмного забезпечення.

Ця стаття покроково роз'яснює процес і дії, необхідні для такого очищення, прискорення роботи, і а також захисту від шкідливих програм.

1.


Комп'ютер зачіпає практично всі області вашої щоденного життя, тому треба обслуговувати і захищати його.

Антишпигун і антивірус.

Очищення комп'ютера може бути складною і незрозумілою завданням, якщо ви не технічний фахівець, особливо якщо робити це вручну. Тим не менш, сучасні розробки програмного забезпечення усунули труднощі і потреба в технічних знаннях, дозволяючи тепер очистити всю систему автоматично. Щоб очистити і прискорити комп'ютер, встановіть антишпигунське та антивірусне ПЗ. Перевіряйте щодня або щотижня і тим, і іншим, для видалення шпигунів і вірусів, які можуть бути у вашому комп'ютері. Шпигунське ПЗ може викликати сильне уповільнення роботи або навіть пошкодити комп'ютер. Якщо у вас проблеми з цим, саме час для обслуговування. Якщо у вас є автомобіль, ви повинні періодично приганяти його до механіка для регулярного техобслуговування, щоб зберігати в нормальному робочому стані. Якщо ігнорувати попередження, незабаром він просто перестане їздити.

2.


Той же принцип стосується і до комп'ютера. Його потрібно періодично обслуговувати, щоб він міг працювати на максимумі своїх можливостей. Якщо не робити цього, він припинить працювати скоро і назовсім.

Ви повинні проявити превентивний підхід, беручи попереджувальні заходи, та профілактичні методи, встановивши програмні пакети Advanced System Care і Computer Cleaner (CCleaner), щоб очищати "реєстр" Windows, який зберігає багато непотрібної інформації протягом тривалого часу. Наприклад, після установки і видалення програм з вашого комп'ютера, ця інформація накопичується і уповільнює його, якщо її не вичищати. Це звичайно називають "забиванням реєстру".

3.

Комп'ютер став одним з найбільш істотних інструментів в глобальній комерційної діяльності, і тепер ми залежимо від нього.

Програми для обслуговування системи.

Комп'ютер можна утримувати "в чистоті" від шпигунів і вірусів, використовуючи відповідне ПЗ щодня або щотижня. Воно виробляє перевірку цих загроз. Ви можете отримати ці програми абсолютно безкоштовно, якщо не можете собі дозволити їх придбання.

Очищайте системний реєстр, який зберігає багато непотрібної інформації довгий час. Наприклад, після установки і видалення програм. Ця інформація накопичується і уповільнює роботу, якщо її не вичищати. Це називається "забивання реєстру".

4.

Очищайте ваші «cookies» і тимчасові файли інтернету, щоб звільнити простір і дозволити комп'ютеру працювати з максимальною продуктивністю.
{LikeAndRead}

5.

Проводьте дефрагментацію.

Дефрагментуйте жорсткий диск (HDD) раз на місяць, щоб забезпечити нормальну продуктивність системи. Дефрагментація жорсткого диска збільшить швидкість роботи, переупорядочівая системні файли. Натисніть "Мій комп'ютер", правою кнопкою на "Локальний диск (С :)», виберіть - «Властивості», потім «Облуживание», потім - «Дефрагментація».

Пакет Advanced System Care також чистить і дефрагментує комп'ютер, роблячи це додатково, враховуючи що жоден засіб не виконує всіх робіт з очищення, це робиться комбінованим застосуванням всіх засобів.

Нарешті, встановіть ПЗ для захисту браузера, таке як Spyware Blaster. Це запобіжить вбудовування в нього шпигунів, що проникають через cookies і тимчасові файли інтернету.

Використовуйте цей інструментарій для захисту свого комп'ютера від багатьох проблем, яким піддається майже будь-який з них, особливо при роботі в інтернеті, де ці загрози поширені.

Таким чином, ви приймете всі необхідні заходи обережності. Якщо вони застосовані, немає приводів для хвилювання і занепокоєння.

Використання набору з трьох засобів захистить і очистить комп'ютер і дозволить йому працювати на межі можливостей.{/LikeAndRead}