Як поділитися відеозаписами з іншими людьми


Завдяки новим мультимедійним можливостям можна за мінімальний час висловити свою думку. Ви можете зібрати нарізки фрагментів зі своєї улюбленої телевізійної передачі або записати щось цікаве на звичайну плівку - в будь-якому випадку, вам потрібен спосіб поділитися всім цим з усім світом. Ось кілька способів показати свої кадри всьому світу.

1.


Виберіть відео, яким ви хочете поділитися. Якщо ваше відео записано на DVD диск, вам потрібно буде перетягнути його з DVD в програму для обробки відео, якою ви користуєтеся. Якщо відео записано на відеокамері, вам потрібно буде спочатку перенести його на комп'ютер. Опис того, як це зробити, для різних пристроїв буде відрізнятися, так що краще всього в цьому питанні звернутися до інструкції користувача.

2.


Подумайте, яку ступінь стиснення буде найкраще використовувати. Сильне стиснення дозволить зменшити розмір кінцевого файлу. Такий файл буде набагато швидше завантажуватися, однак при цьому сильно постраждає якість відео. Постарайтеся знайти золоту середину.

3.

Виберіть сайт для обміну відео, який вам найбільше подобається. Таких сайтів багато, починаючи з YouTube і закінчуючи RuTube і Google Video. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Вам потрібно випробувати кожен, перш ніж вибирати якийсь один. Визначившись з вибором, вам потрібно буде зареєструватися на сайті. Реєстрація на таких сайтах безкоштовна. Потрібно просто ввести свій логін та адресу електронної пошти. Після того, як підтвердіть своє існування, ви можете починати користуватися сайтом.

4.

Завантажте своє відео на сайт відеохостингу. Зазвичай зробити це дуже просто. Потрібно тільки натиснути кнопку «Завантажити» і вказати файл на своєму комп'ютері. Деякі сайти мають графічний інтерфейс, який ще більше полегшує процес завантаження відео.
{LikeAndRead}

5.

Продумайте логіку розташування і іменування своїх відеозаписів, щоб відвідувачі з легкістю могли знайти файли, якими ви хочете з ними поділитися. Покладіть все схожі записи в одну папку на сайті відеохостингу, названу по темі записів. Також важливі заголовки. Вони повинні бути конкретними і чітко описувати тему запису, щоб люди могли легко знайти потрібні записи.

6.

Вставте відео на свій блог або сайт. Щоб зробити це, вам потрібно буде скопіювати і вставити на свій сайт або блог невеликий фрагмент HTML-коду. Деякі движки блогів дозволяють просто скопіювати і вставити URL адресу сторінки з відео.

7.

Повідомте всім, з ким ви б хотіли поділитися відеозаписами, де вони зможуть їх знайти. Повідомте їм свій логін на YouTube і скажіть, що вони знайшли вас по ньому. Або просто дайте їм пряме посилання на свій блог.
{/LikeAndRead}