Як користуватися Adobe Photoshop


Якщо хочете дізнатися більше про програму Photoshop, читайте далі.

1.


Відкрийте зображення (у форматі. Jpg або. Jpeg) у Photoshop CS2 або більш нової версії.

2. Скористайтеся «шарами» (layers), розташованими в нижній правій частині вікна програми. Тут ви можете змінювати порядок шарів. Потрібно просто перетягнути вибраний шар вгору або вниз - так ви помістіть його за чи перед іншими шарами.

3.


Такі інструменти, як полігональне ласо (розташоване ліворуч, недалеко від верхньої частини екрану), використовуються для виділення частини зображення, яку хочете редагувати. Закінчивши виділення, клацніть по виділеній області правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати на новий шар». Виділена область з'явиться в розділі «шарів».

4.

Кисті можуть мати різні стилі та кольору. Для завдання параметрів кистей, використовуйте розташовану у верхній правій частині вікна вкладку "Пензлі».
{LikeAndRead}

5.

Щоб змінити малюнок без необхідності попереднього редагування, скористайтеся вкладкою «Фільтр», розташованої в самому верху вікна. Для зміни тіней і кольорів зображення використовуйте «Галерею фільтрів» всередині вкладки «Фільтр» (вибрані в головному вікні кольори будуть використовуватися в галереї фільтрів).

6.

Змінити розмір зображення можна за допомогою вкладки «Зображення», розташованої в самій верхній частині вікна.
{/LikeAndRead}