Як поміняти порядок завантаження дисків в BIOS


Щоб встановити деякі програми або поновлення, наприклад, для Windows або для BIOS, іноді корисно міняти порядок завантаження - порядок, за яким комп'ютер перевіряє пристрої, щоб знайти робочу операційну систему. Зміна цього порядку передбачає внесення змін в базову систему введення-виведення (BIOS). Якщо ви ніколи раніше не проробляли таку операцію, не переживайте, вона досить проста і виконується за кілька хвилин.

1.


Перезавантажте комп'ютер. Щоб потрапити в BIOS, потрібно натиснути певну клавішу, яку саме - ви можете прочитати на моніторі. Залежно від моделі комп'ютера, вам потрібно натиснути клавішу «Esc» або «Del» (рідше F1, F2, F11 або F12, вони знаходяться у верхньому ряду клавіш). Після натискання клавіші перед вами з'явиться вікно BIOS.

2.


Щоб переходити від пункту до пункту, використовуйте стрілки «». Виберіть меню «Boot». У меню, знайдіть "Boot Device Priority». За допомогою стрілок перейдіть до меню «First Boot Device" і натисніть клавішу «Enter». Перед вами з'явиться список, в якому потрібно вибрати диск «A:» або «3.5" floppy »і натиснути« Enter ».

3.

Щоб вийти з BIOS, натисніть кілька разів клавішу «Esc». На моніторі з'явиться вікно, в якому комп'ютер попросить зберегти зміни. У цьому вікні оберіть "Yes" і натисніть клавішу «Enter». Після цього ваш комп'ютер перезавантажиться і почне роботу з перевірки диска «A:» на наявність програми автозапуску, тому перед тим, як перезавантажитися, переконайтеся, що диск вставлений в дисковод.
{/LikeAndRead}