Як перетворити відео


Іноді буває необхідно щось змінити у відео, перетворити його, додати ефекти: ефекти появи тексту, запуск відео з кінця. Все це легко можна здійснити за допомогою програми Quicktime Pro для PC або Mac. Оригінал відео при цьому не змінюється і його можна відновити з переробленого варіанту в будь-який момент.

1.


Зайдіть на сайт Apple і завантажте безкоштовну програму Quicktime. Клацніть на ній два рази і встановіть її. Поверніться на сайт Apple і купіть серійний ключ для Quicktime Pro. Запустіть Quicktime Pro, зайдіть в меню Фал і виберіть «Зареєструватися» з випадаючого меню. Введіть серійний ключ і закрийте вікно. Завершіть роботу з Quicktime.

2.


Запустіть Quicktime Pro. Зайдіть в меню «Файл»> «Відкрити» та виберіть відео, яке хочете перетворити. Для цього натисніть на відео і потім на кнопку «OK» праворуч внизу вікна, і закрийте вікно.

3.

Зайдіть в "Window file» нагорі сторінки і виберіть «Показати властивості відео» в спадному меню. Виберіть потік відео, який з'явився. Виберіть вкладку Візуальні ефекти розташовані під відео потоком.

4.

Натисніть на «Flip" в колонці "Flip / Rotate». Закрийте вікно "Властивості фільму», натиснувши на червону кнопку в лівому верхньому кутку.
{LikeAndRead}

5.

Зайдіть в меню «Файл»> «Зберегти як» і введіть нове ім'я відео у вікні. Натисніть на "Зберегти" нижче справа в цьому вікні щоб зберегти відео під новим ім'ям. Закрийте програму Quicktime Pro і заархівуйте або зітріть оригінал відео.
{/LikeAndRead}