Як програвати AVI файли в Windows Media Player


AVI означає Audio Video Interlace. Як правило, файли AVI (. Avi) містять відео високої якості. Windows Media Player за замовчуванням не підтримує цей формат. Для того, щоб програвати файли AVI в Windows Media Player, Вам необхідно завантажити і встановити необхідні кодеки. Для цього Вам знадобитися лише доступ до Інтернету.

1.


Насамперед упевніться, що кодеки не встановлені до Вас. Для цього просто спробуйте відкрити AVI файл за допомогою Windows Media Player. Якщо кодеки не встановлені, програма видасть помилку.

2.


Щоб скачати необхідні кодеки, підключіться до Інтернету і зайдіть на сайт www.divx.com. На цій сторінці Ви побачите посилання "Скачати Divx7" (Download Divx7). Клацніть "Завантажити безкоштовно" (Free downliad).

3.

Після закінчення завантаження запустіть завантажений файл.

4.

Запуститься програма установник. Дотримуючись інструкцій інсталятора, виберіть мову, з'явиться ліцензійна угода, знову нажних "далі".
{LikeAndRead}

5.

У вікні виберіть "Divx Codec" і натисніть "далі". Виберіть директорію, куди буде встановлено кодеки, натисніть "далі". Потім натисніть "Згоден". Почнеться процес установки, він може зайняти кілька хвилин.

По закінченні установки, спробуйте відкрити той же AVI файл в Windows Media Player. Зараз все має працювати правильно.
{/LikeAndRead}