Як програвати M4P-файли


Існує безліч форматів, в яких можна кодувати аудіозаписи. Часом буває важко визначити той чи інший формат аудіофайлу, особливо якщо він працює тільки з певними програмами і додатками або в певних операційних системах. Розширення файлу M4P має відношення до плеєра iTunes виробництва компанії Apple. Такі M4P-файли мають кодування AAC, однак при цьому володіють такою особливістю як технологія DRM-захисту, яка вперше була застосована в інтернет-магазині Apple iTunes Store. Через наявність DRM-захисту дані аудіофайли можна запускати тільки за допомогою iTunes, і при цьому бути покупцем файлів в магазині Apple iTunes Store.

1.


Скачайте програму iTunes з сайту компанії Apple. Двічі клацніть файл установки.

2.


Двічі клацніть ярлик iTunes на робочому столі, щоб запустити програму.

3.

Клацніть «Магазин», потім «Вхід». Введіть логін і пароль і клацніть «Увійти». Встановіть прапорець, що позначає згоду з правилами та умовами, а потім клацніть «Продовжити». Ви повинні увійти в той же користувачем, з якого ви купуєте оригінальні аудіофайли.

4.

Знайдіть M4P-файли на жорсткому диску і клацніть їх, щоб відкрити в iTunes. Тепер, коли ви увійшли в свій аккаунт в Apple iTunes Store, ви можете програвати аудіофайли з DRM-захистом.
{/LikeAndRead}