Як програвати файли у форматі FLAC


FLAC (Free Loss-less Audio Codec) - це метод стиснення і розпакування аудіофайлів, на зразок, MP3, однак існує ряд дуже важливих відмінностей. При стисненні файлів МР3 з оригінальної запису віддаляються біти аудіоінформації, тому МР3 - це кодек «з втратами». FLAC - це кодек «без втрат», тому файл формату FLAC має те ж якість, що і оригінальна запис. Інша відмінність полягає в тому, що FLAC є безкоштовним кодеком, тому виробникам не доводиться виплачувати авторську винагороду розробникам FLAC, на відміну від виробників МР3 плеєрів. Все йде до того, що FLAC стане найбільш популярних кодеком для збереження оригінальних композицій. В даний час все більше портативних плеєрів підтримують формат FLAC, так що тепер, поряд з МР3 плеєрами, поширення отримують FLAC плеєри.

1.


Скачайте, встановіть і запустіть безкоштовну програму, що програє файли формату FLAC.

2.


Клацніть «Відкрити файл».

3.

Клацніть лівою кнопкою миші і перетягніть файл FLAC до списку відтворення.

4.

Зайдіть на який-небудь сайт зразок Amazon, клацніть правою кнопкою миші на зображенні альбому і клацніть "Копіювати зображення».
{LikeAndRead}

5.

Клацніть правою кнопкою миші «Перетягнути обкладинку альбому сюди» і клацніть «Вставити» (функція перетягування не завжди працює, тому краще копіювати і вставляти).

6.

Двічі клацніть файл FLAC, щоб відтворити його.
{/LikeAndRead}