Як працювати з програмою Dreamweaver


Adobe Dreamweaver - це одна з найбільш популярних програм для розробки та редагування веб-сайтів. Якщо навіть ви новачок, у цій програмі ви легко зможете знайти цілий ряд інструментів, які допоможуть вам створити свою першу веб-странцу. У режимі створення веб-сторінок ви можете швидко створити свою першу сторінку, а сама програма автоматично згенерує потрібний код.

1.


Запустіть Adobe Dreamweaver. Спочатку відкриється екран вітання. У вікні, виберіть «Створити - HTML документ».

2.


Якщо ви новачок в створенні сайтів, то переконаєтеся, що у верхньому лівому кутку документа активна вкладка «Дизайн». Якщо ви знаєте основи CSS або HTML, тоді оберіть "Поділ» і Dreamweaver покаже вам одночасно код і дизайн сторінки. Якщо ви віддаєте перевагу працювати виключно з кодом, виберіть вкладку "Код».

3.

Введіть текст своєї сторінки і виділіть його. Зайдіть в панель "Властивості", яка знаходиться в нижній частині монітора, і відформатуйте текст. Під випадає, меню «Форматування» ви можете вибрати стандартні варіанти форматування тексту в Dreamweaver, такі як заголовки і текст. Також для форматування використовуйте кнопки «Відступ першого рядка» і «Відступ всього тексту».

4.

Додати різні елементи можна за допомогою панелі "Вставити". Вона знаходиться в правому верхньому куті документа. Щоб вставити посилання на іншу сторінку або веб-сайт, виділіть текст, який буде служити в ролі посилання. Потім на панелі «Вставити» натисніть кнопку «Гіперпосилання». Щоб вставити зображення, поставте курсор в потрібному місці, потім на панелі «Вставити» натисніть кнопку «Зображення», вкажіть шлях до нього і натисніть «Вибрати». З'явиться спливаюче вікно, в якому потрібно буде підтвердити використання відносного шляху зображення.
{LikeAndRead}

5.

Зайдіть в меню "Файл" і виберіть "Зберегти". Коли сторінка буде збережена на вашому комп'ютері, зайдіть знову в меню «Файл» і виберіть «Переглянути в браузері». Виберіть браузер, в якому хочете запустити вашу сторінку. Тепер ви можете побачити, як ваша HTML-сторінка буде виглядати в Інтернеті.
{/LikeAndRead}