Як працювати з образами дисків


Існують програми здатні емулювати дисководи для запуску образів дисків (файлів з розширенням ISO).

Деякі викачані вами файли (наприклад, ігри або операційні системи) мають розширення ISO. Ці файли є образами програм з будь-якого дискового носія. У кожному комп'ютері для повноцінної його роботи повинен бути або фізичний чи емулюючий привід (дисковод). І якщо ваш ПК не обладнано фізичним приводом, що дозволяє запускати і записувати диски, то, щоб встановити будь-яке програмне забезпечення, вам необхідно мати на своєму комп'ютері будь-яку з програм-емуляторів, що запускають ISO файли.

1.


Скачайте і встановіть будь-яку з програм-емуляторів: Daemon Tools, Alcohol 120%, MagicISO.

2.


Якщо потрібно, перезавантажте комп'ютер.

3.

Запустіть програму-емулятор або з робочого столу, або, клацнувши правою кнопкою миші на піктограмі програми в правому нижньому кутку, і виберете функцію створення віртуальних дисководів. Наприклад, в Daemon Tools потрібно вибрати функцію «Віртуальний CD / DVD-ROM» і встановити по бажання кількість дисководів (як правило, вистачає і одного).

4.

Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі програми ще один раз, і виберете вже емулюючий програмою привід і натисніть "Монтувати образ».
{LikeAndRead}

5.

Знайдіть на своєму жорсткому диску потрібний вам файл з розширенням ISO і подвійним клацанням миші змонтуйте його у віртуальний дисковод.

6.

Відкрийте "Мій комп'ютер" (якщо ви користувач ОС Windows) і двічі клацніть на віртуальному дисководі.
{/LikeAndRead}