Як зробити ISO-образ


ISO-файл являє собою архів, або файл-«образ». ISO-файли можуть створюватися на основі CD або DVD-дисків, а також на основі групи файлів на жорсткому диску. Під час архівування або стиснення файлів, що має на меті заощадити дисковий простір, ISO-образ зберігає вихідну структуру входять в образ файлів. ISO - це абревіатура від назви «Міжнародна організація по стандартизації» (International Organization for Standardization). Первісною специфікацією був стандарт ISO 9660, який визначав стандартну файлову систему для CD-дисків. Надалі до імені ISO стали ставитися також і образи DVD-дисків.

Одним з популярних додатків для створення ISO-образів є програма MagicISO. Це безкоштовна програма, яку можна завантажити в будь-який момент.

1.


Скачайте і встановити програму для створення ISO-Образів, наприклад, MagicISO.

2.


Відкрийте MagicISO, клацнувши правою кнопкою миші на іконці програми в області піктограм (правий нижній кут екрану). Або просто перейдіть до напису MagicDisc в меню «Програми» і виберіть пункт MagicDisc / MagicISO. Після того, як ви запустите утиліту з меню «Програми», в області піктограм з'явиться її іконка. Клацніть по ній правою кнопкою миші.

3.

З контекстного меню виберіть пункт "Створити образ CD / DVD».

4.

Вкажіть CD або DVD-диск, ISO-образ якого ви хочете створити. Для цього в першому випадаючому списку виберіть потрібний привід. Щоб створити образ з файлів, розташованих на жорсткому диску, виберіть на цьому кроці MagicISO Virtual DVD driver. У цьому випадку не знадобляться фізичні CD або DVD-диски.
{LikeAndRead}

5.

Виберіть або вкажіть кінцевий файл. Якщо ви хочете створити новий файл, а не перезаписати вже наявний, то вкажіть ім'я нового ISO-файла в поле введення. Щоб вибрати існуючий файл, натисніть на значок папки, що знаходиться справа від поля введення, і перейдіть до потрібного файлу.

6.

У третьому вікні введення виберіть тип кінцевого файлу. Щоб створити файл ISO-образу, у випадаючому списку в якості типу кінцевого файлу виберіть ISO. Доступні й інші типи файлів, проте, ISO є стандартом і читається всіма друкарськими CD / DVD приводами. Інші типи образів можуть бути захищені авторським правом. Наприклад, файли NRG запатентовані і можуть використовуватися лише програмою Nero Burning Rom.

7.

Встановіть прапорець «Встановити захист паролем». Натисніть «Enter» і при необхідності підтвердіть пароль.

8.

У меню «Параметри» в нижній частині вікна оберіть "Створити образ CD-диска".

9.

Натисніть «ОК». ISO-файл буде створено та збережено в тому місці, яке було зазначено в налаштуваннях.

10.

Відкрийте «Провідник» Windows і перейдіть в папку, в якій повинен знаходитися створений файл. Перевірте ISO-файл, подивившись його розмір. Розмір повинен бути ідентичний розміру вихідного CD / DVD-диска або групи файлів.
{/LikeAndRead}