Як зробити аватар з вашого зображення


Аватар - це невеликий графічний файл, використовуваний для представлення вас інтернет-спільноті на форумах, на просторах соціальних мереж і в спеціальних програмах моментальних повідомлень (чат). Для того, щоб створити аватар, не обов'язково купувати будь-які дорогі графічні редактори. У Windows є простий редактор зображень MS Paint, який дозволить вам змінити розмір і обрізати зображення, щоб його можна було використовувати в якості аватара.

1. Визначтеся з розміром вашого аватара. Різні сайти і форуми встановлюють власні обмеження на розмір аватарів. Наприклад, на веб-сайтах розмір аватара обмежений розміром 100х100 точок.

2. Натисніть "Пуск" -> "Програми"

3. Відкрийте папку "Стандартні" і клацніть по ярлику «Paint», щоб запустити програму.

4. Натисніть на білий значок аркуша паперу в лівому верхньому кутку монітора і виберіть меню «Відкрити», щоб знайти зберігається на комп'ютері потрібне зображення. Клацніть по зображенню подвійним клацанням миші, щоб завантажити його в графічний редактор Paint.

5. Щоб виділити область зображення, яку хочете помістити на втілення, виберіть меню "Виділити" на панелі "Зображення".

6. Тепер, утримуючи ліву кнопку миші, обведіть потрібну область картинки або фотографії. Ви побачите світлу рамку, що виділяє обрану вами область зображення.

7. Натисніть кнопку «Обрізати» на панелі «Зображення», щоб видалити все, що було за межами виділеної рамки.

8. Виберіть меню «Змінити розмір» на панелі "Інструменти". Поставте коригування розміру в пікселях і в полях "По горизонталі» і «По вертикалі» введіть потрібні значення. Вони повинні відповідати вимогам до розміру аватара, які пред'являють власники веб-сайту.

9. Потренуйтеся обрізати зображення, поки не досягнете потрібного результату. Якщо вам потрібен квадратний аватар, то доведеться обрізати його кілька разів, перш ніж доб'єтеся ідеального, не перекрученого зображення.

10. Коли закінчите редагування аватара, натисніть «Зберегти як», введіть потрібну назву файлу в полі "Ім'я файлу" та натисніть кнопку "Зберегти".
{/LikeAndRead}