Як зробити анімований текст


Анімовані текстові ефекти додадуть лиску будь-якого веб-сайту. Добре зроблена текстова анімація допоможе привернути увагу відвідувачів сайту і не дасть випадковим серферам покинути його, чи не озирнувшись як слід. Створення такого привабливого анімованого тексту не надто складно. Сьогодні доступно безліч продуктів, які дозволять будь-якій людині всього за кілька хвилин створити розкішні анімаційні ефекти, навіть якщо він не має досвіду веб-дизайну. Читайте далі, і ви дізнаєтеся, як зробити анімований текст, який буде залучати та утримувати відвідувачів на вашому сайті.

1.


Виберіть програму, яку ви хочете використовувати для анімації тексту. Доступно декілька видів програм різного цінового діапазону. Одна з них - це Wild FX від компанії Wildform, легке у використанні засіб, що пропонує широке розмаїття анімаційних ефектів.

3.


Скачайте і встановіть Wild FX. Запустіть програму і наберіть в полі введення текст, до якого хочете застосувати анімацію.

3.

Виберіть анімаційний ефект, який ви б хотіли застосувати до свого тексту. Можете вибирати з усього розмаїття доступних ефектів, включаючи обертання, хвилі, вогонь, воду та інші. Подумайте, можете бути, варто змішати разом кілька різних ефектів. Можете застосовувати ефекти з меню зліва, там є більше 400 варіантів на вибір.

4.

Ви можете задавати рівень лінії, відстань між літерами, тимчасову затримку і інші параметри, поки анімація не набуде задуманий вами вигляд. Встановіть параметри зациклення для анімації. Одержати до них доступ без необхідності звернення до меню можна з правого боку інтерфейсу програми.
{LikeAndRead}

5.

Ви можете попередньо переглядати створену анімацію, поки не отримаєте саме той результат, який хотіли. Потім відкрийте меню «Файл» і збережіть анімацію. Можете зберегти її у вигляді Flash-файлу і навіть згенерувати HTML-код, за допомогою якого можна безпосередньо вставити анімований текст на веб-сайт.
{/LikeAndRead}