Як зробити буклет


Люди роблять буклети для різних цілей. У діловому житті буклети використовуються для рекламування товарів, послуг, оголошення акцій або таких подій, як «День відкритих дверей». Буклети також потрібні, щоб заявити про появу нового продукту, послуги, зміні місця розташування компанії. Прості люди оформляють буклети по особливих випадках. Створення буклету не вимагає великої кількості матеріалів та тимчасових витрат.

1.


Складіть план. Визначтеся, що ви хочете включити в буклет. Зробіть чорновий ескіз буклету або список його елементів. Якщо ви хочете використовувати малюнки, графіку або «кліпарт», переконайтеся, що вони є на вашому комп'ютері. Залиште картинки або графіку в форматі, сумісному з редактором MS Word.

2.


Відкрийте редактор MS Word. Натисніть на кнопку New (Новий документ) у меню File (Файл), щоб відкрити Майстер створення документів, якщо він не відкрився автоматично. Виберіть вкладку Publications (Друковані видання). Виберіть Brochure (Буклет) і натисніть ОК, щоб створити документ.

3.

Збережіть копію буклету. Натисніть Save as (Зберегти як) в меню File (Файл). Вкажіть ім'я буклету. При бажанні можна змінити місце розташування збереженого документа. Натисніть Save (Зберегти).

4.

Читайте підказки, поради та інструкції, що стосуються шаблону буклету. Переглядайте різні розділи буклету для отримання підказок, які допоможуть зробити буклет несхожим на інші.
{LikeAndRead}

5.

Зробіть свій документ унікальним. Виділяйте розділ і вводите дані. Подгоните розмір, виберіть стиль і колір фону. Виділяйте і видаляйте розділи, що не будете включати в буклет. Редагуйте при необхідності будь-які розділи буклету.

6.

Додайте картинки або графіку в ваш буклет. Натисніть на кнопку Pictures (Малюнки) у меню Insert (Вставка). Виберіть малюнок і натисніть Insert (Вставити).

7.

Перегляньте свій буклет. Перевірте його на наявність помилок і внесіть останні зміни. Збережіть документ.

8.

Роздрукуйте буклет. Завжди друкуйте одну копію-пробник, перш ніж запустити документ у тираж. Потренуйтеся вставляти папір у принтер для друку на звороті аркуша, щоб переконатися, що принтер друкує правильно.
{/LikeAndRead}