Як зробити календар


Календарі так цікаво розглядати. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість різних календарів, які допоможуть вам не забути день тижня. Популярні не тільки традиційні календарі, але і їх різноманітні побратими: настінні, настільні, комп'ютерні, телефонні і навіть календарі в наручних годинниках. За допомогою цієї покрокової інструкції ви навчитеся робити власні календарі, які допоможуть вам висловити свою індивідуальність і творчу натуру. А ще у вас буде, чим похвалитися перед друзями і справити на них враження.

1.


Відкрийте спеціальну програму для створення календарів. Знайдіть клавішу «Календар» і натисніть на посилання. Перед вами з'являться питання про те, який формат календаря ви б хотіли вибрати. Вибирайте уважно. Після того, як задасте установки, з'явиться вікно для початку розробки календаря.

2.


Виберіть фон календаря. Якщо хочете створити помісячний календар, то вам доведеться вибрати 12 різних фонів, що відображають суть кожного місяця. Фон можна вибрати з безлічі варіантів, які пропонує програма, або ви можете завантажити картинку зі свого комп'ютера. Ви можете додавати фотографії, девізи або улюблені цитати. Не забудьте зберігати ваш календар в процесі роботи на випадок, якщо ви перерветеся, або відключать електрику.

3.

Роздрукуйте кожну закінчену сторінку календаря згідно з програмною інструкції на глянцевому папері. Переконайтеся, що папір підходить для роботи з вашим принтером. Якщо у вас струменевий принтер, переконайтеся, що папір підходить для струменевого принтера.

4.

Роздрукуйте сторінки у форматі, який дозволить гортати їх у хронологічному порядку. Він повинен повторювати формат звичайного календаря.
{LikeAndRead}

5.

Проробіть на кожній сторінці отвори дироколом, щоб потім з'єднати їх спіраллю для палітурки.

6.

Помістіть спіраль для палітурки на машину для скріплення. Вона відкриє спіраль і наніжет на неї сторінки.

7.

Закрийте спіраль. Загібочное пристрій закріпить сторінки за місцем.

8.

Календар готовий. Насолоджуйтесь своїм творінням і хваліться ним перед друзями.
{/LikeAndRead}