Як зробити наклейку на бампер


Наліпки на бамперах можна побачити всюди. Це своєрідний спосіб висловити свою думку світу навколо за допомогою бампера свого автомобіля. Створіть власну наклейку на бампер і зробіть, таким чином, заява про що-небудь важливому для вас. Вона може бути присвячена політиці, екології, спорту. Це може бути якийсь жарт і взагалі все, що завгодно. Для цього вам знадобиться Microsoft Word, шаблон, ідея і ще кілька предметів.

1.


Знайдіть в інтернеті шаблони для друку наклейок. Виберіть відповідний шаблон.

2.


Клацніть правою кнопкою миші по вибраному шаблону. Виберіть пункт "Зберегти об'єкт як". Виберіть місце для розміщення файлу. Натисніть на кнопку «Зберегти», щоб завантажити його.

3.

Натисніть на кнопку "Відкрити", коли завантаження буде завершена. Необхідна програма автоматично відкриється з шаблоном.

4.

Змініть картинку в шаблоні. Виберіть картинку. Натисніть на "Картинки" в меню "Вставка". Виберіть малюнок, фотографію або зображення, яке хочете додати. Натисніть на кнопку "Вставити".
{LikeAndRead}

5.

Відредагуйте напис на шаблоні наклейки. Виділіть текст і замініть його на ваш слоган або заяву.

6.

Змініть тип, стиль, розмір і колір шрифту. Для цього знайдіть «Шрифт» в меню «Формат». Виділіть текст, шрифт якого хочете змінити. Внесіть необхідні зміни. Натисніть «OK».

7.

Надрукуйте пробну копію наклейки на звичайному папері. Перевірте вирівнювання на папері, і загальний вигляд наклейки. Внесіть необхідні коректування.

8.

Вставте в принтер папір для наклейок. Роздрукуйте наклейку на бампер.
{/LikeAndRead}