Як зробити рамку для малюнка в Photoshop


Ви можете використовувати Adobe Photoshop, щоб додати малюнку емоційності. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися як швидко і легко зробити рамку для вашого малюнка.

1.


Photoshop дозволяє легко додати будь-яку химерну рамку до вашої картинку для альбому, запрошення, презентації тощо Дані інструкції були розроблені для Photoshop CS4, але вони перевірялися мною і в Photoshop 5.

Виберіть і відкрийте фотографію, до якої потрібно підібрати рамку.

2.


Підготовка робочої області:
Відкрийте вікна «Tools» («Інструменти»), і «Layers» («Шари»). Вони знаходяться в меню «Window» («Вікно») вгорі екрану. Розгорніть ці вікна.

3.

Шар Ebbitt.
Зробіть рамку для своєї фотографії:

Двічі клацніть по пункту "Background» («Фон») у вікні «Layers», щоб зробити фотографію в шарі, що не є фоном. Подивіться на вашу фотографію на цьому етапі; там показаний шар, названий «Ebbitt»; так і озаглавим. Натисніть «OK».

4.

Збільшення розміру малюнка

Виберіть пункт меню «Image» («Малюнок») вгорі екрану і виберіть пункт "Canvas Size» («Розмір малюнка»).

Додайте з боків, навколо малюнка додаткові 20 пікселів, включивши відображення ширини і висоти малюнка в пікселях; (одиниці виміру: дюйми, пікселі і т.д. можна змінити в спадному меню праворуч від показаних розмірів у меню «Canvas Size».) Виберіть « pixels »(« пікселі ») і додайте 20, незалежно від того, скільки там є; на моїй фотографії 360, тому, коли я додав 20, у мене вийшла довжина 380 і висота 380.
{LikeAndRead}

5.

Новий шар.
Додайте новий шар.

Зайдіть в пункт "Layer» вгорі екрану і виберіть пункт "New» («Новий»), потім «Layer». Типово, новий шар буде названий «Layer 1». Ви побачите його серед інших верств поверх нашого шару «Ebbitt».

Перемістіть шар «Layer 1» під наш шар-фотографію, клацнувши по ньому мишкою і виділивши його серед шарів (він стане синім), потім перетягніть його під шар «Ebbitt» і відпустіть. Тепер шар «Ebbitt» перебуватиме поверх шару «Layer 1».

6.

Заливка кольором

Тепер повеселимося!

Ми можемо додати колір, текстури або іншу картинку, щоб оформити нашу рамку. Для початку зробимо просту рамку:

У вікні «Tools» находяться 2 підпункту; один поверх іншого. Той, що зверху - «foreground color» («Колір переднього плану»), той, що знизу - «background color» («Колір фону»). Клацніть по «background color" і виберіть колір, який вам подобається, пересуваючи курсор (я вибрав червоний), клацніть по ньому і натисніть «OK». Обраний вами колір буде відображатися як «background color» у вікні «Tools».

Зайдіть в меню «Edit» («Додати») (угорі екрана) і виберіть підпункт «Fill» («Залити»), а потім під «Contents» («Вміст») виберіть «Background», (див. 05Ebbitt.jpg) .

Тепер у вас є кордон малюнка, товщиною 20 пікселів.

7.

Мої налаштування.
Давайте додамо глибину і обсяг, щоб перетворити нашу просту кордон малюнка в рамку, використовуючи нахил і рельєф.

Переконайтеся, що «Layer 1» все ще підсвічений синім кольором у вікні шарів.

Зайдіть в меню «Layer» вгорі екрану (це не те ж саме, що вікно «Layers», яке ми тільки що використовували).

У меню «Layers» знайдіть пункт «Layer Style" і виберіть "Bevel and Emboss» («Нахил і рельєф»), покопатися в налаштуваннях і виберіть відповідні, натисніть «OK».

Для більшого ефекту тут можна додати тінь або поверніться назад в пункт "Layer» і «Layer Style", клацніть по графі поруч з меню, ліворуч, на якій написано «drop shadow» («Тінь»). (У нашому випадку налаштування для тіней можна вибрати за замовчуванням).

Виходьте з цього екрану і заходите в меню «Image» (вгорі екрану), виберіть пункт "Reveal All» («Показати все»). З'явиться малюнок із змінами.

Додайте ще один шар, щоб легше було побачити те, що ви тільки що зробили:

Виберіть меню «Layer», що вгорі екрану, потім «New» («Новий»), потім «Layer». Перемістіть цей новий шар під інші два шари: клацніть по ньому, утримуйте і перетягніть, як ми вже робили.

Додайте заливку до вашого нового шару, виділивши його у вікні шарів і вибравши потрібний колір у вікні «Tools». Якщо виберіть більш яскравий колір, то тіні будуть виглядати виразніше.

8.

Рамка Ebbitt.
Не зупиняйтеся на півдорозі! Можна збільшити товщину рамки. Можна не робити заливку шару, а додати замість цього картинку. Ви можете втілити в життя ваші найсміливіші фантазії, щоб зробити класну фоторамку. Насолоджуйтесь!{/LikeAndRead}