Як зробити субтитри до відео


Субтитри - це текст, який з'являється внизу екрану і відображає зміст діалогів. Найчастіше їх використовують, коли фільм дивиться людина, рідна мова якого відрізняється від мови, якою говорять актори. Щоб зробити субтитри, не треба бути знавцем комп'ютерів, але тривалість цього процесу залежить від тривалості відео.

1.


Відкрийте відео в програмі Windows Movie Maker, натисніть CTRL + I і в діалоговому вікні виберіть файл. Знайшовши файл, двічі клацніть на ньому лівою кнопкою миші, і в програмі відкриється потрібно відео.

2.


Перетягніть відеофайли вниз до часової шкали внизу екрану так, щоб кожен ролик займав квадратик внизу. Потім клацніть на першому ролику, а потім в меню «Інструменти» - «Титри та учасники». У вікні виберіть «Додати титри до вибраного ролику на часовій шкалі».

3.

У текстовому вікні наберіть текст субтитрів і клацніть «Змінити анімацію титрів» і в списку опцій анімації виберіть «Субтитри». Далі виберіть «Змінити шрифт і колір». У цьому вікні ви можете підібрати потрібний колір і розмір тексту так, щоб він був добре видно. Наприкінці натисніть «Готово, додати титри у фільм».

4.

Повторіть всю процедуру для кожного відкритого в програмі ролика. Коли все буде готово, натисніть «Файл - Зберегти фільм». У списку збереження виберіть "Мій комп'ютер" і натисніть "Далі". У наступному вікні наберіть назву фільму і виберіть папку на комп'ютері, в яку хочете зберегти фільм. Натисніть «Далі», залиште налаштування як є і знову натисніть «Далі».
{LikeAndRead}

5.

Зачекайте, поки фільм з доданими субтитрами зберігається. Як тільки процес збереження закінчиться, ви побачите віконце з написом «Відтворити фільм після натискання кнопки" Готово "». Тепер натискайте "Готово" і виходите з програми. Тепер у вас є фільм з субтитрами.{/LikeAndRead}