Як завантажити Photoshop


За допомогою програми Adobe Photoshop можна виконувати різні дії з цифровими зображеннями, включаючи відскановані документи. Основна перевага Photoshop - можливість коригувати неякісні фотографії або дефекти зображення. За допомогою цієї програми можна виконувати і безліч інших операцій, що робить її привабливою не тільки для професіоналів, але і для любителів. Для фотографів-аматорів ліцензійна версія Photoshop коштує досить дорого, тому вони шукають інші способи його придбання.

Порівняння версій Photoshop

Відвідайте веб-сайт Adobe для оцінки властивостей професійних версій Photoshop. На сайті можна знайти три професійних видання версій Photoshop. Photoshop CS4, CS4 Extended і Photoshop Lightroom 2 в основному використовуються професіоналами і людьми, що працюють у сфері, пов'язаній з обробкою зображення.

Порівняйте властивості професійних версій і версій, орієнтованих на простого користувача, щоб визначити, яка підходить для роботи саме вам. Останнім часом фотографи вибирають версію Adobe Photoshop Elements 8 (для Windows або Mac). Тому ж, хто зацікавлений у редагуванні відео, потрібно вибирати або версію Adobe Photoshop Elements 8, або Premiere Elements 8 (тільки для Windows).

Скачування пробної версії

Натисніть на значок або назву тієї версії програми Photoshop, яку Ви хочете використовувати. Виберіть «Завантажити безкоштовну версію» або «Випробувати» для скачування повнофункціональної пробної версії будь-якого видання Photoshop з веб-сайту Adobe. Для цього Вам необхідно зареєструватися в якості користувача Adobe при появі віконця для реєстрації. Для реєстрації аккаунта необхідно ввести адресу вашої електронної пошти, потім створити ім'я та пароль. Як тільки реєстрація буде завершена, Ви отримаєте доступ до скачування. До натискання кнопки «Завантажити» перевірте системні вимоги.

Випробувати Photoshop діє тільки протягом 30 днів, тому приготуйтеся працювати над зображеннями якомога більше, щоб витягти якнайбільше користі з цієї випробувальної версії. Як тільки випробувальна версія закінчується, необхідно придбати ключ захисту програмного продукту для подальшого використання завантаженої версії.

Опції

Можна використовувати безкоштовну онлайн версію Adobe Photoshop. Для цього необхідна реєстрація на сайті. Зареєстровані користувачі також отримують 2 Гб пам'яті для зберігання інформації користувача.

Перед покупкою Photoshop перегляньте інтернет-аукціони на сайті eBay.com. Ціни там набагато нижче навіть для нових незареєстрованих екземплярів продукції. Передача більшості комерційних ліцензій для програмного забезпечення є незаконною, тому шукайте нові, запечатані диски. Перш, ніж пропонувати свою ціну, перевірте репутацію продавця дисків.
{/LikeAndRead}