Як завантажувати ігри для малюків


Ігри не просто розважають і радують дітей - правильно підібрані ігри дозволяють прищепити їм цінні навики. Діти можуть вивчати кольору, форми, способи вирішення елементарних проблем, основи математики і багато іншого, граючи в відповідають віку гри. Малюки тепер не обмежені звичайними іграшками в манежі - вони можуть насолоджуватися широким діапазоном відеоігор, які стимулюють розвиток особистості і доставляють задоволення. Навіть ігри зроблені, здавалося б, виключно для розваги, часто мають освітні побічні ефекти, такі, як поліпшення зорово-моторної координації. Ігри також готують дітей до «все більш конкурентному світовому ринку». Малюків можна познайомити з якісними скачані іграми і відеороликами.

1.


Розглянемо платну завантаження. Звичайно, існує багато пропозицій для вільного скачування, але платні ігри найчастіше зроблені краще, мають кращу сервісну підтримку, і, швидше за все, в них не буде шпигунського та рекламного ПЗ, якщо вони викачані з авторитетних сайтів. Багато сайтів, присвячені іграм, пропонують вражаючу колекцію барвистих, веселих ігор, багато з яких підходять для дітей молодшого віку. Намагайтеся вибирати надійні сайти. Ніколи не давайте інформацію про кредитні картки на незнайомих сайтах.

2.


Будьте обережні, завантажуючи безкоштовні ігри. Швидкий пошук в будь-якому пошуковику покаже безліч безкоштовних завантажень відеоігор для малюка, але не всім Завантаженнями можна довіряти. Використовуйте тільки ті сайти, які вам знайомі. Майте на увазі, що все має свою ціну, багато творців розповсюджуваних вільно ігор заробляють гроші за допомогою набридливої реклами в іграх. Багато сайтів публікують списки ігор з призначеним для користувача рейтингу, що дозволить вам зробити вибір на користь ігор, яким варто довіряти, з більш високим рейтингом.

3.

Встановіть на ваш комп'ютер високоякісну програму-блокувальник реклами. Більшість антивірусів зазвичай поставляються з вбудованою блокуванням реклами. Тим не менш, хороша спеціалізована програма ніколи не зашкодить. Посилення захисту дозволить вам качати безкоштовні ігри, не турбуючись з приводу настирливої небажаної реклами.

4.

Переконайтеся, що у вас встановлена остання версія антивірусного програмного забезпечення. Антивірусний захист повинна бути завжди активна при роботі з завантажуваними програмами.{/LikeAndRead}