Як скопіювати DVD


Вашій увазі пропонується покрокова інструкція, за допомогою якої ви зможете копіювати DVD фільм на жорсткий диск комп'ютера (так ви не порушите авторські права) або на новий чистий DVD диск на Mac OS X / Mac OS X leopard (у цьому ж випадку авторські права будуть порушені ).

Для копіювання вам знадобиться безкоштовна програма Aimersoft Mac DVD Copy

1.


Після того як ви встановили і запустили «Aimersoft Mac DVD Copy», вставте DVD диск в привід вашого DVD дисковода. Виберіть список, що розкривається «Початковий DVD (Select Source)», щоб у провіднику відшукати місце розташування вашого DVD фільму.

2.


Виберіть спосіб копіювання DVD.

«Aimersoft Mac DVD Copy» дозволяє копіювати DVD фільм в папку на жорсткому диску Вашого комп'ютера або копіювати DVD фільм прямо на новий чистий DVD диск. У полі «Спосіб копіювання DVD», виберіть потрібний вам спосіб копіювання обраного вами DVD фільму.

Якщо ви хочете скопіювати DVD фільм в папку на жорсткому диску, то виберіть опцію «Зберегти DVD в папку (Output DVD Folder)" і вкажіть шлях до папки, в яку ви хочете скопіювати DVD фільм.

3.

Якщо ви хочете безпосередньо скопіювати DVD фільм на новий DVD диск, то виберіть DVD різак, в який вже вставлений новий чистий DVD диск.

На замітку: якщо ви копіюєте DVD фільм на новий DVD диск через різак, то програма «Aimersoft Mac DVD Copy» попросить вас вставити чистий DVD диск в привід, як тільки все буде готове до прожига нового диска. У цьому випадку вам потрібно просо витягти DVD фільм з дисковода і вставити туди новий чистий DVD диск. Але якщо ваш DVD різак володіє декількома приводами, вам потрібно просто вказати новий шлях до того приводу, що не зайнятий DVD фільмом, і вставити у цей привід чистий DVD диск. Потім, «Aimersoft Mac DVD Copy» автоматично скопіює DVD фільм на чистий DVD диск. І вам не потрібно буде чекати конвертації вашого DVD фільму, щоб почати процес копіювання.

4.

Запуск копіювання DVD.

Як тільки всі приготування будуть закінчені, натисніть «Запуск», щоб почати копіювання DVD фільму на жорсткий диск або щоб запустити процес пропалювання DVD фільму на новий DVD диск. От і все, нічого складного.
{/LikeAndRead}