Як скопіювати сайт на ваш комп'ютер


Є безліч причин, по яких ви можете хотіти зробити копію сайту на ваш комп'ютер. Може бути, ви збираєтеся куди-небудь, де немає WiFi з'єднання, як, наприклад, у літаку, а ви хочете мати веб-сайт під рукою. Може бути, ви досліджуєте веб-сайт конкурента. Може бути, ви тільки що купили пробну передплату на певний веб-сайт, і ви хочете завантажити якомога більше інформації для подальшого використання. Яка б не була для цього причина - процес набагато простіше, ніж ви думаєте - завдяки безкоштовній програмі під назвою «HTTrack Website Copier». Вона не тільки дозволить зробити копію сайту на ваш комп'ютер, але також забезпечить вам можливість переглядати веб-сайт на вашому комп'ютері, як якщо б ви були в Інтернеті.

1.


Скачайте «HTTrack». Після того як ви зайдете на сайт, натисніть кнопку "Завантажити", щоб перейти на сторінку завантаження і виберіть останній EXE файл. Зберегти EXE файл на ваш комп'ютер.

2.


Запустіть завантажений файл для установки «HTTrack». Прийміть ліцензійну угоду і натисніть кнопку "Далі" у всіх вікнах і все готово. Залиште прапорець «Запуск WinHTTRack Website Copier», щоб автоматично запустити програму після установки.

3.

Після запуску програми, натисніть «Далі», коли побачите вікно вітання.

4.

Введіть ім'я проекту у вікні проекту (це може бути що завгодно) і введіть місце, де ви хочете зберегти цей сайт. Я пропоную зберегти його в нову власну папку, тому що у вас буде багато файлів, коли ви закінчите.
{LikeAndRead}

5.

Введіть адресу веб-сайту, який ви хочете скопіювати, на наступній сторінці. Просто натисніть кнопку з написом «Додати URL" і введіть його. Якщо ви хочете скопіювати весь сайт, введіть лише основну частину адреси (наприклад http://yandex.ru). Якщо ви хочете скопіювати конкретні сторінки, то просто введіть конкретні адреси для цих сторінок. Якщо на сайті потрібно авторизуватися, його також можливо скопіювати, але це вимагає деяких налаштувань, які виходять за рамки цього керівництва.

6.

Натисніть «OK». Тепер цю адресу відображається у списку веб-адрес. Ви можете також скопіювати і вставити кілька адрес прямо в цьому вікні.

7.

Встановіть інші параметри, натиснувши кнопку "Налаштування". У Функціях ви можете задати «HTTrack», щоб він не завантажував певні елементи, такі як певні типи файлів. У більшості випадків ви можете просто проігнорувати Функції і залишити все за умовчанням. Якщо ви виявите, що у «HTTrack» виникли проблеми із завантаженням зображень з сайту, то файл «robots.txt» для цього сайту, ймовірно, блокує ваші дії. Ви можете виправити це, перейшовши в Функції, і вибравши вкладку "Spider». Задайте в «Spider» функцію «не підкорятися правилам robots.txt».

8.

Натисніть «Далі». Це сторінка, де ви можете задати «HTTrack» настройки підключення віддаленого доступу або відключитися від мережі, коли завантаження буде завершена. Ви можете також залишити все за умовчанням.

9.

Натисніть кнопку "Готово" і скачування почнеться. Програма почне з головної сторінки, а потім піде по всіх статичним посиланнях, поки не визначить всі можливі сторінки під основною адресою, які вона зможе знайти. Тоді вона буде завантажувати їх в папку, вказану вами. Будь-які посилання або зображення будуть скопійовані «HTTrack». Якщо ви не вкажете інше, всі PDF-файли або інші документи, розміщені на цьому сайті, також буде завантажені.

* Примітка: у додатках сервера, таких як Java, бази даних і не статичні посилання не будуть завантажені. Залежно від розміру сайту, процес завантаження може зайняти тривалий час.

10.

Після завершення завантаження, «HTTrack» повідомить вас, видавши декілька звукових сигналів. Для перегляду скопійованого сайту, натисніть відповідну кнопку. Ви також можете відкрити його, перейшовши за посиланням у папку, в яку ви зберегли сайт, подвійним клацанням на «index.html». Ви помітите, що шлях до сторінки вказує на ваш жорсткий диск, але сторінка виглядає точно так само, як веб-сайт, і ви зможете переглядати сторінку за сторінкою так само, як якщо б ви були в Інтернеті.{/LikeAndRead}